Dobra szkoła jazdy Kraków - GPS Ośrodek Szkoleniowy kierowców w Krakowie

  ZADZWOŃ do nas: 663 481 553  

 

   

GPS Ośrodek Szkoleniowy
Pl. gen. W. Sikorskiego 2/2,

31-115 Kraków

(róg ul. Garncarskiej)

 

GPS Ośrodek Szkoleniowy Kraków - poniżej oceny naszych klientów

 

Nasi kursanci i uczestnicy szkoleń ocenili naszą pracę...

 

 • Klaudia Wilk

Jeśli chodzi o szkołę jazdy GPS, mogłabym bardzo dużo napisać, jednakże chciałabym się skupić na tym, co najważniejsze. Zajęcia teoretyczne prowadzone rzetelnie, to prawda. Natomiast, jeśli chodzi o jazdy - z całego serca polecam jazdy z Panem Tadeuszem! Wsiadając pierwszy raz za kółko - nie potrafiłam nic, kompletnie, a z biegiem czasu nauczyłam się naprawdę wiele! Cudowna, luźna atmosfera, pan Tadeusz ma niesamowita cierpliwość, po sto razy bez krzyku potrafi wytłumaczyć manewr, z którym ma się problemy, każda jazda to czysta przyjemność, wiec polecam tą szkołę i w szczególności Pana Tadeusza! Pozdrawiam serdecznie wraz ze zdanym prawem jazdy w dniu dzisiejszym!

 

 • Piotr Rowecki

Bardzo dobra szkoła jazdy. Przy wyborze kierowałem się opiniami znajomych i nie zawiodłem się. Pełen profesjonalizm. Zapisujcie się

 

 • Magdalena Gruszecka

Serdecznie polecam Ośrodek Szkolenia Kierowców G.P.S. Osoby, które tam pracują są kompetentne, bardzo życzliwe i pomocne. Kurs przebiega w przyjaznej atmosferze i bez obaw można zadawać nurtujące nas pytania. Indywidualne podejście do kursanta sprzyja efektywnemu uczeniu się. Miałam przyjemność jeździć z Panią Joanną Waligórską, która wykonuje swoją pracę z pasją i zaangażowaniem! Jest bardzo cierpliwa i motywuje do działania. Teraz już mam prawo jazdy i wiem, że podjęłam słuszną decyzję wybierając OSK G.P.S.

 

 • Irmina Szostak

Bardzo dobrze będę wspominać czas spędzony w tej wlasnie szkole. Mimo że nie miałam wcześniej żadnego kontaktu z autem to dzięki bardzo sympatycznemu i cierpliwemu instruktorowi Panu Andrzejowi egzamin państwowy zdałam za pierwszym razem! a kurs teoretyczny był bardzo dobrze i przyjemnie prowadzony. Szkołę serdecznie polecam! I bardzo dziękuję

 

 • Katarzyna Brożek

Bardzo miło wspominam czas spędzony w tej szkole. Wykłady z teorii były fantastyczne! Ciekawe, z dużą dawką humoru i zawsze w cudownym aromacie kawy :) Wszystkie trudne i niezrozumiałe rzeczy stawały się proste i oczywiste. Wspaniała atmosfera, indywidualne podejście i przyjemna osoba w postaci Pana Andrzeja sprawiały, że nie chciało się wychodzić. Jazdy wyglądały podobnie. Zawsze pełne emocji i choć niejednokrotnie szło mi okropnie, miałam gorszy dzień, to było wspaniale. Pan Andrzej zawsze miły, serdeczny i życzliwy wprowadzał kapitalną atmosferę a w trudnych chwilach ratował z opresji. Jestem pod ogromnym wrażeniem Jego cierpliwości, umiejętności i serca jakie wkłada w każdą sekundę swojej pracy. Sposób nauki i podejścia jest godny naśladowania. Dzięki tej szkole nie tylko zdałam egzaminy, ale też nie obawiam się wsiąść do samochodu a myśl o jeździe po centrum, autostradzie czy oblodzonej drodze nie paraliżuje mnie strachem. Tor poślizgowy też warto zaliczyć. Dobra lekcja warunków na drodze a przy tym świetna zabawa :) Gorąco polecam szkołę GPS!!!

 

 • Maksymilian K ........i

w pełni zasłużone 5 gwiazdek, miła atmosfera podczas wykładów, jak również jazd z panem Andrzejem, którego pokłady życzliwości i cierpliwości są chyba nie do wyczerpania :) zdane za pierwszym razem ;)

 

 • Olga Tabor

Zdane za pierwszym razem ! Jak najbardziej polecam ! Miałam przyjemność uczyć się od podstaw pod bardzo cierpliwym i życzliwym okiem Pani Joanny Waligórskiej :) Serdecznie polecam - wymarzony instruktor. Dziękuję !

 

 • Mateusz Wojtulewicz

Świetna szkoła, wspaniali instruktorzy!!! Oba egzaminy zdane za pierwszym razem :))

 

 • Oliwia G ......a

Gorąco polecam tę szkołę, oba egzaminy za pierwszym razem :))

 

 • Anna F ....c

Serdecznie polecam tę szkole jazdy. Oba egzaminy zdane za pierwszym razem. Zajęcia teoretyczne prowadzone przez Pana Andrzeja są naprawdę interesujące i odbywają się w miłej atmosferze. Polecam instruktora Pana Tadeusza, z którym jazdy to czysta przyjemność.

 

 • Jakub F.......i

Polecam. Teoria i praktyka zdana za pierwszym razem. Wykłady prowadzone w bardzo przystępny i ciekawy sposób przez Pana Andrzeja. Bardzo polecam też jazdy z Panią Joanną.

 

 • Janek Śmietana

Bardzo dobre podejście kursantów, świetna atmosfera oraz pewność zdobycia umiejętności kierowania autem

 

 • Kamil Gucwa

Miła atmosfera. Wspaniali instruktorzy. Egzaminy nie stresują, ponieważ jest się pewnym, że wszystko się wie i umie. Polecam z czystym sumieniem. :)

 

 • Magdalena B ...o

Dla mnie najlepsza szkoła do nauki jazdy! Profesjonalizm to coś co wyróżnia tą szkołę na tle innych. Bardzo dobry instruktor- wszystko tłumaczy zrozumiałe i cierpliwie. W tej szkole nauczyłam się jeździć, a przez wcześniejsza szkołę miałam trałmę! Dzięki instruktorowi uwierzyłam w siebie, nauczyłam się jeździć, przezwyciężyłam strach i zdałam egzamin. Polecam każdemu!!!

 • Renata P.

Mogę zapewnić, że to wspaniała i zdecydowanie godna polecenia szkoła nauki jazdy. Pan Andrzej i jego instruktorzy udowodniają, że ani paraliżujący strach, ani całkowity brak wiary w swoje możliwości, ani tym bardziej pesel nie są przeszkodą w zdobyciu prawa jazdy i to za pierwszym podejściem. Każdy z instruktorów pod którego pieczą się znalazłam (a było ich dwóch podczas kursu) i Pani Asia na kilku jazdach doszkalających prezentowali wspaniałe podejście, ogromny profesjonalizm i dużą cierpliwość i sprawili, że uwierzyłam, że można. A broniłam się przez 20 lat wyszukując coraz to nowych argumentów przeciw. Pan Andrzej nie dał się zrazić i udowodnił, że obiecując zdanie egzaminu za pierwszym razem nie rzuca słów na wiatr ! Jeszcze raz pozdrawiam całą ekipę GPS. Renata P.

 

 • Oliwier Kozanecki

Bardzo mili i cierpliwie instruktorzy. Indywidualne podejście do każdego kursanta na plus. Polecam !

 

 • Maria Masztelarz​

Najlepsza szkoła nauki jazdy w Krakowie! Serdecznie polecam. Zajęcia z teorii prowadzone w taki sposób, że nawet jak nie chcesz to i tak zrozumiesz, a nawet najmniejsze wątpliwości są na bieżąco wyjaśniane. Świetnie przygotowani instruktorzy z ogromnym doświadczeniem. Podczas jazd z p. Lucjanem można się dowiedzieć nie tylko jak prawidłowo poruszać się po krakowskich drogach, ale również wielu historycznych ciekawostek. Wszystkie lekcje na mieście przeprowadzane są zawsze z pełnym profesjonalizmem, w super atmosferze. Polecam jazdy z panem Andrzejem, panem Lucjanem oraz panią Beatą. To dzięki nim egzamin zdany bezproblemowo. Samochody takie jak na egzaminie, więc nic nie zaskoczy i człowiek nie denerwuje się dodatkowo zmianą auta. Raz jeszcze dziękuję ekipie GPSu za świetne przygotowanie i wielką cierpliwość, dzięki nim nie tylko zdałam egzamin państwowy, ale też nie boję się poruszać po krakowskiej dżungli miejskiej :) Pozdrawiam, Maria M.

 

 • Magdalena S.......a

Najlepsza szkoła w Krakowie!!! Zajęcia teoretyczne przeprowadzone profesjonalnie, o wszystko można zapytać, każda wątpliwość jest wytłumaczona jasno i przystępnie. Pozdrowienia dla pana Lucjana ze swoim spokojnym podejściem do nieco roztrzepanej kursantki, która doi kierownicę. Wspaniałe podejście do kursanta - prawdziwa opieka. W przypadku wszelkich wątpliwości instruktor tłumaczył spokojnie skąd co się wzięło i jak daną sytuację rozwiązać, pożyczał materiały do skserowania i polecał filmy, które pozwoliły na spokojnie przyswoić różne sytuacje na drodze. Egzamin zdany za 1 razem - trzy razy "uratowała" mnie znajomość rozwiązania sytuacji przerobiona z z instruktorem, dzięki czemu mogłam na spokojnie skupić się na sytuacji na drodze bez zbędnego stresu. Polecam gorąco wszystkim!!!!

 

 • Antek Migała

Świetne zajęcia teoretyczne z Panem Andrzejem, pełne zaangażowania i luźnej, fajnej atmosfery :) Zajęcia z jazd również na bardzo wysokim poziomie. Z kursu zostało mi przede wszystkim zamiłowanie do prawidłowej jazdy zgodnej z przepisami. Dużo cierpliwości to główna zaleta instruktorów, którzy widać że robią to co lubią :)Szczerze polecam!! Świetna szkoła, świetni ludzie :)

 

 • Misiu Krzysiu

Bardzo polecam. Zajęcia teoretyczne prowadzone w bardzo profesjonalny, ale przy tym przystepny i nie nudny sposób, nie mówiac o bardzo miłej i przyjaznej atmosferze. Zajęcia praktyczne prowadzone na tak samo wysokim poziomie. Profesjonalnie, szybko i bardzo dokładnie zostałem przygotowany do zostania kierowcą, mimo ze przedemną jeszczę troche nauki i szlifowania umiejętności na drodzę to trudno mi sobie wyobrazić lepszy start. Oczywiście na jazdach też było bardzo miło, śmiesznie i sympatycznie. Wszelkie formalnści załatwiane bardzo szybko i na miejscu, na nic nigdy nie musiałem czekać.
Całej ekipie GPS'u bardzo dziękuję za poświęcony czas i cierpliwość.
A całej reszcie gorąco polecam tą szkołę.

Pozrawiam
Krzysztof K.

 

 • Igor Magrys

Rozwinięcie "GPS" mówi samo za siebie. Ja tylko dodam, że za tydzien odbieram prawo jazdy. Dzięki pani Beato

 

 • Maria Bożycka

Najlepszy wybór!!!
Super atmosfera, indywidualne podejście do kursanta, elastyczność we wszystkim! Nie mogę wyobrazić lepszego instruktora - tylko Pan Andrzej!!!
Ten człowiek nie tylko nauczył mnie panować nad samochodem ale również psychiczne przygotował do egzaminu i samodzielnej jazdy! :-)
Polecam wszystkim!
Panie Andrzeju dziękuję bardzo jeszcze raz!!!

 

 • Wojciech Łopuszański

12/10 zdane za 1 razem bez problemu ;) polecam z całego rozumu

 

 • Ola Kusta

Jestem naprawdę bardzo zadowola z tej szkoły. Zarówno wykłady prowadzone przez Pana Andrzeja były w pełni profesjonalne i z dużą dozą humoru oraz cierpliwości przeprowadzane. Zawsze byl skory do pomocy przy nawet najbardziej absurdalnych pytaniach. A jazdy z Panem Tadeuszem to sama przyjemność ;) zdany egzamin zarówno teoretyczny jak i praktyczny za pierwszym razem o czymś swiadcza ;) polecam serdecznie!

 

 • Kacper Grzywnowicz

5*

 

 • Iwona Łopata

Wszystko zdane za pierwszym ;) Pan Andrzej na lekcjach teoretycznych bardzo dokładnie tłumaczy wszystko. Jazdy z Panem Tadeuszem to czysta przyjemność i dużo śmiechu. Ma ogromną cierpliwość ,dokładnie pokazuje jak należy zrobić manewr nawet gdy już kilka razy tłumaczył. Zwraca uwagę na problematyczne miejsca na drogach i odpowiada na każde nawet najgłupsze pytanie ;) Jazdy ustalane są na bieżąco i w dogodnym dla nas terminie. Serdecznie polecam!

 

 • Damian Buziewicz

Świetny ośrodek szkoleniowy. Zarówno egzamin teoretyczny jak i praktyczny zdałem za pierwszym razem. Dziękuję za dobre przygotowanie. Polecam tą szkołę

 

 • Ewelina Wojtas

Z przyjemnością polecam szkołę.
Za cierpliwość, podejście do osoby uczącej się, wspaniałą atmosferę w czasie nauki i przede wszystkim zdany egzamin

 

 • Julia Biedroń

Bardzo polecam tą szkołę. Teorię przedstawiono bardzo ciekawie i przystępnie, co więcej, stawiano na samodzielne myślenie i zrozumienie ewentualnych skutków swoich zachowań na drodze. Jazdy z p. Andrzejem były czystą przyjemnością: spokojnie, cierpliwie i z indywidulanym podejściem. Dzieki nim nie miałam strachu przy prowadzeniu auta i czekałam na kolejną jazdę z niecierpliwością. A p. Andrzej - to instruktor od Boga! Zawsze dbał o dobrą atmosferę pod czas jazd, potrafił odstresować i wszystko spokojnie wytłumaczyć. Oby wszyscy byli tacy jak on! Egzamin zdany za drugim razem

 

 • Magdalena K ............a

Zaczynając od początku - zajęcia teoretyczne prowadzone na wysokim poziomie, w trakcie przekazywane były również liczne ciekawostki i sytuacje wyjątkowe na drodze, nad którymi kandydat na kierowcę nawet się nie zastanawia, a które mogą być bardzo przydatne podczas późniejszego funkcjonowania na drodze. Zajęcia zachęcały do zadawania pytań i rozwiązywania od samego początku testów, oraz sprawdzały na bieżąco podczas zajęć wiedzę kursantów. Zajęcia praktyczne realizowane głównie z p. Andrzejem, to bardzo dobrze i owocnie spędzony czas. Dobrze jest, gdy instruktor nie skupia się tylko na zasadach ruchu drogowego, ale również na sposobie prowadzenia pojazdu i obyciu z autem. U mnie to bardzo zaprocentowało :) Wsparcie psychiczne ze strony instruktora odgrywa też dużą rolę, a pan Andrzej, jest naprawdę dobrym towarzyszem jazd i wsparciem przed egzaminem. Jako pozytywną cechę odbieram również to, że miałam okazję jeździć z różnymi instruktorami, była to dla mnie dobra lekcja nieco odmiennych sposobów jazdy w niektórych aspektach, również różnych podejść do kursanta. Przydaje się to na pewno na egzaminie, bo człowiek nie jest wówczas przyzwyczajony tylko do jednej osoby, którą świetnie zna i wie jak zareaguje na nasz błąd, ale uczy się oswojenia z różnymi reakcjami... Ważne w przygotowaniu do egzaminu głównie teoretycznego (ale wiedza ta ma też potężny wpływ na samą praktykę jazdy) była możliwość, już po zakończeniu zajęć teoretycznych, konsultowania pytań testowych, czy to podczas jazd z instruktorem, czy bezpośrednio w biurze. Polecam tę szkołę i Pana Andrzeja!

 

 • Jerzy Calik

Dzięki GPS elegancko zdałem egzaminy na prawo jazdy, na prawdę polecam. Kurs teoretyczny był przeprowadzony przez Pana Andrzeja z taką dokładnością, że nie pozostawiał miejsca na niedomówienia. Wszystko zostało objaśnione od A do Z w sposób maksymalnie prosty i przystępny. Dziękuję Pani Beacie za dużo cierpliwości i śmiechu podczas jazd oraz oczywiście za nauczenie mnie prowadzenia samochodu! Panu Lucjanowi dziękuję za garści męskich rad podczas dodatkowych jazd przed egzaminem. Dziękuję Państwu za możliwość ustalania terminów jazd na bierząco i elastycznie, gdyż było to dla mnie bardzo pomocne. Proszę śmiało korzystać z usług tej szkoły jazdy! Nikt się nie zawiedzie!

 

 • Magdalena Sokołowska

Polecam szkołę nauki jazdy GPS! Bardzo dobrze wytłumaczona teoria przez Pana Andrzeja. Jako instruktora polecam Panią Beatę. Jazdy upłynęły w przemiłej i bezstresowej atmosferze. Na jazdach śmiało mogłam uzyskać odpowiedzi na moje pytania oraz dużo pomocnych wskazówek. Nie miałam żadnego problemu z elastycznością jazd. Dziękuję również Panu Lucjanowi za dwie dodatkowe godziny jazdy przed egzaminem. Pozdrawiam wszystkich instruktorów i serdecznie polecam!

 

 • Piotr J .........i

Szkoła, którą będę dobrze wspominał, dzięki mojej instruktorce (p. Beacie) - bardzo kompetentne i fachowe podejście do swojej roli. A do tego wszystko w przyjaznej atmosferze i szczerym podejściu do tematu. Aż chciałoby się zabrać takich ludzi ze sobą do innych tematów ;-) Jedyną trudnością na początku była zmiana instruktora - ale p. Beata dała radę. Tak więc 5-ka dla GPSu!

 

 • Katarzyna Ogrodzińska

Zachęcam bardzo do podjęcia kursu w GPSie. Zajęcia z teorii prowadzone były w bardzo miłej, przyjaznej atmosferze i zrozumiale. Jazdy odbyłam z każdym instruktorem i przyznaję, że każdy odznaczał się profesjonalizmem, życzliwością i cierpliwością. Szczególne podziękowanie chciałam przekazać p.Beatce :) Gorąco polecam!!

 

 • Maciej D......l

Fantastyczna szkoła z bardzo dobrze wykwalifikowanymi instruktorami i nauczycielami. Bardzo miła i przyjazna atmosfera, profesjonalne podejście do zajęć oraz poszukiwanie najsłabszych stron które systematycznie się poprawia tak by nie tylko zdać egzamin ale w przyszłości nie stwarzać zagrożenia na drodze i dbać o własne życie. Polecam!!!

 

 • Angelika Biel

Profesjonalne podejście do kuranta, dużo cierpliwości i spokoju u instruktorów, którzy zawsze wytłumaczą błąd i powiedzą, jak powinieneś go poprawić. Atmosfera bardzo przyjazna. Polecam p. Beatę, która potrafi przekazać wiedzę, dzięki czemu wiedziałam, że jestem dobrze przygotowana do egzaminu. Gorąco polecam!

 

 • Ksawery J ...s

Polecam wszystkim kandydatom na kierowcę. Zajęcia z teorii przeprowadzone zrozumiale oraz nowocześnie. Jazdy odbyłem z każdym instruktorem i muszę powiedzieć, że za każdym razem podchodzono do mnie profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem, jednak większość godzin obyłem z Panią Beatą i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że bezstresowo zdałem egzamin dzięki pewności siebie i umiejętności przekazanych przez Panią Beatę.

 

 • Katarzyna G .....k

Świetna szkoła jazdy, polecam wszystkim! Profesjonalizm, skuteczność oraz przyjemna atmosfera. Egzamin zdany za pierwszym razem. Szczególnie polecam P. Beatę, która nie tylko przygotowała mnie do egzaminu ale też sprawiła, że poczułam się pewnie jako kierowca :-)

 

 • Dominik Róg

Super szkoła bardzo polecam. Zajęcia z teori bardzo fajnie prowadzone a teoria jeszcze lepiej. Polecam panią Beate, z nią na pewno zdasz za pierwszym razem :D

 

 • Sebastian J ..........i

Świetne przygotowanie z Panem Lucjanem, egzamin zdany za pierwszym razem na Koszykarskiej.

 

 • Magomed U.....

Super szkoła, genialna atmosfera i profesjonalni instruktorzy, polecam serdecznie.

 

 • Gabrysia Lasota

Gdyby dało się dać więcej gwiazdek niż 5 to śmiało można tej szkole jazdy je przyznać. Profesjonalizm i indywidualne podejście do kursanta sprawia, że chce się wracać na jazdy. Egzamin praktyczny zdany za pierwszym razem, a to wszystko dzięki Panu Andrzejowi i Jego cierpliwości i pomocy w dążeniu do celu. Nie umiem inaczej opisać tej szkoły jazdy jak profesjonalizm i indywidualne podejście do kursanta za kółkiem. Szkoda mi tylko, że zdałam za pierwszym i już nie pojeżdżę z Panem Andrzejem.

 

 • Marek Ziaja

Cały kurs muszę ocenić bardzo dobrze, zarówno wykłady teorii jak i jazdy z Panią Beatą. Poważne i profesjonalne podejście do kursanta, bez straty czasu, wszystko jasno omówione i wytłumaczone. Efekt to teoria zdana za pierwszym razem tak samo praktyka. Myślę że warto dopłacić te 200zł więcej za kurs niż u konkurencji, niż męczyć się później z poprawkami. Polecam!

 

 • Joanna C....a

Teoria przyswojona bardzo szybko, bo jest przekazywana w prosty sposób i przyjemny. Zero stresu. A co do praktyki to trafiłam na naprawdę przesympatyczną Panią Beatę, która nauczyła mnie jeździć. Szczerze polecam :)

 

 • Angelika S .......a

Teoria jak i praktyka zdana za pierwszym razem - chyba nic więcej nie muszę dodawać :) Przede wszystkim indywidualne i przyjacielskie podejście do kursanta jest największym atutem tej szkoły. Polecam każdemu, kto ma jakiekolwiek wątpliwości nad wyborem szkoły jazdy.

 

 • Katarzyna Sudelska

Serdecznie polecam ośrodek szkoleniowy GPS! Zarówno zajęcia teoretyczne jak i praktyczne odbywały się w świetnej atmosferze. Dzięki cierpliwości i wyrozumiałości instruktorów przygotowanie do egzaminu państwowego było bezstresowe. Oba egzaminy zdane za pierwszym razem. Zdecydowanie najlepsza szkoła nauki jazdy w Krakowie! ;)

 

 • Klaudia Rachwał

Bardzo ciekawe wykłady, prowadzone w luźnej, miłej atmosferze. Podobnie jazdy z panem Jackiem. Wszystkie manewry mogłam powtarzać dopóki nie czułam się pewnie na drodze. Wielkie dzięki za cierpliwość. :-) Zdałam teorie i praktyke za pierwszym razem.

 

 • Oskar W....i

Witam! O GPS mam jak najbardziej pozytywne zdanie. Wykłady odbywaliśmy z p. Andrzejem, jazdy miałem z p. Piotrkiem i p. Jackiem. Przede wszystkim, dużo wytłumaczono mi już na wykładach, później nauczono mnie jazdy, odpowiednich zachowań na drodze, interpretacji tego, co dzieje się wokół. Każdy z instruktorów przekazał mi też cenne wskazówki praktyczne, rady. Od kursantów na jazdach dużo się wymaga, czasem manewry powtarzane są do bólu, ale nie wpływa to negatywnie na atmosferę. Jeździ się przyjemnie. Do tego samemu można było pytać i otrzymywałem satysfakcjonujące mnie wypowiedzi. Tak samo, gdy nie czułem się pewnie przy wykonywaniu manewrów, to mogłem je z instruktorem powtarzać do woli, co szczególnie przydatne przed egzaminem, dodaje pewności siebie. A dodam, że 6 i 7 lat temu w innym mieście nie zdałem łącznie 6 razy egzaminu praktycznego! W Krakowie w tym roku, za pierwszym podejściem po kursie w GPSie.

 

 • Magdalena G....n

Bardzo polecam GPS! Ciekawe, bardzo pomocne w późniejszych jazdach zajęcia teoretyczne, miła atmosfera i przede wszystkim jazdy, na których p. Jacek z ogromną cierpliwością nauczył mnie jak jeździć "z głową". Dużym atutem szkoły są próbne egzaminy z teorii, dzięki którym tą część egzaminu zdałam na 100%.

 

 • Kinga G.....

Niewątpliwie najlepsza szkoła jazdy w Krakowie. Szczerze polecam ją wszystkim, którzy chcą bez stresu nauczyć się jeździć samochodem. Już podczas pierwszych zajęć przekonałam się, że nie mogłam lepiej trafić. Bardzo miła atmosfera, profesjonalne podejście instruktorów, godziny jazd dopasowane do możliwości kursantów. Oczywiście egzamin zdany za pierwszym razem.

 

 • Mateusz Kozłowski

Bardzo polecam szkołę GPS! Bardzo dobre podejście do kursantów, super wyłożona teoria, no i rewelacyjny instruktor p. Piotr, którego pozdrawiam! Jak i całą ekipę GPS :)

 

 • Kasia Czarniecka

Jestem mega zadowolona ze szkoły jazdy G.P.S. Pan Jacek jest świetnym instruktorem który nauczył mnie jazdy od podstaw. Atmosfera na jazdach super- zero stresu. Dzięki niemu uwierzyłam w siebie. Wielkie dzięki za wszystko. Również Pan Andrzej jest godny polecenia. Dzięki tej szkole zdałam egzamin na prawo jazdy za pierwszym razem. Serdecznie dziękuję. Polecam wszystkim tą szkołę!!!!!!!!

 

 • Daniela G......n

W G.P.S. ukończyłam kurs podstawowy kat. B. Zajęcia teoretyczne prowadzone były w ciekawy sposób z użyciem multimediów, plansz, co ułatwiało zrozumienie tematu. Prowadzący tłumaczył każdą wątpliwość kursantów. Po opanowaniu wiedzy z zakresu ruchu drogowego przyszedł czas na praktykę. Część praktyczną oceniam bardzo wysoko. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie w przekazanie wiedzy i umiejętności każdego z Panów Instruktorów, za co OGROMNY plus i podziękowania! Jazdy prowadzone są w miłej atmosferze, samochody w stanie bdb, a co najważniejsze Instruktorzy nie uczą tylko manewrów na zaliczenie prawka, ale przede wszystkim umiejętnej jazdy po mieście (i poza) i właściwego użytkowania pojazdu. Szkołę G.P.S. polecam każdemu, kto marzy o zrobieniu prawa jazdy , czy podszkoleniu się w jazdach dodatkowych. Dodam, że ja jestem po pozytywnym zakończeniu egzaminu w MORD :) Pozdrawiam cały Zespół G.P.S. i dziękuję ! Daniela

 

 • Renata C......a

Szkoła skutecznie wyleczyła mnie ze strachu przed jeżdżeniem samochodem i bardzo dobrze przygotowała do egzaminu (teoria i praktyka zdane za pierwszym razem) :) Bardzo dobrze prowadzone zajęcia teoretyczna. Wszystkie jazdy odbyłam w spokojnej i nienerwowej atmosferze (polecam instruktorów Pana Lucjana i Pana Andrzeja). Serdecznie polecam :)

 

 • Miłosz Krzyworzeka

Bardzo dobre, rzetelne prowadzenie zajęć w miłej atmosferze z profesjonalistami. Wspaniały ludzie, super instruktorzy! Miłe pogaduchy! Jeśli jest osoba która nie chce zdać za pierwszym razem nie polecam tej szkoły! Wszystkim innym, którzy chcieli by zdać za 1, przejeździć 30 godzin w super atmosferze i nauczyć się spokoju i kultury jazdy bardzo gorąco polecam! ps. Teorie i praktykę zdałem za 1 razem (Koszykarska), nie umiejąc jeździć wcześniej samochodem manualnym.

 

 • Magdalena Ślusarczyk

Polecam tą szkołę jazdy. Super atmosfera, profesjonalni instruktorzy w szczególności polecam Pana Piotra. Fachowe podejście do kursanta, sympatyczny, szczery, cierpliwy.

 

 • Paulina Orzeł

Z całego serca polecam GPS! Niezawodni instruktorzy, wspaniała atmosfera, pełen profesjonalizm. Praktyka zdana za pierwszym razem.

 

 • Tomek Łachman

Witam, kilka miesięcy temu zdałem prawo jazdy ,uprzednio uczęszczając na kurs w GPS-sie. Na zajęciach teoretycznych, gdzie wszyscy znajomi określali je jako te najnudniejsze z najnudniejszych nie nudziłem się w głównej mierze dzięki sposobie przekazywania wiedzy Pana Andrzeja, oraz jego poczuciu humoru,oraz tendencji do polemiki na różne tematy . Po przejściu egzaminu wewnętrznego rozpocząłem jazdy z początku u Pana Jacka . Chciałbym podkreślić niezwykły profesjonalizm oraz cierpliwość do mnie jako kursanta ,który nigdy wcześniej nie siedział za kółkiem . Szkołę GPS Kraków poleciłem dwóm znajomym, którzy również byli zadowoleni z pracy jaką wykonują Pan Andrzej i spółka . I ja również mogę śmiało polecić tą szkołę jazdy, będę to robił tak jak do tej pory. Pozdrawiam serdecznie - sąsiad z góry :)

 

 • Michał Psujek

Jednym słowem elegancka szkoła. Wszystko jest tip top. Ludzie wręcz promieniują pozytywną energią. Potrafią nauczyć każdego, szczególnie polecam pana Piotra, którego serdecznie pozdrawiam. Absolutne 16/10.

 

 • Igor S ..........i

Pełen profesjonalizm ! Sam egzaminator mi powiedział żebym podziękował mojemu instruktorowi, gdyż nauczył mnie ponadprzeciętnej techniki jazdy . Sam kurs wszystkiego mnie nauczył i przebiegł w bardzo miłej atmosferze. Polecam każdemu ! Ogromne uznanie dla Pana Piotra Kopca, który jest zdecydowanie instruktorem z powołania i potrafi nauczyć nawet najbardziej opornych :)

 

 • Wiktoria N ......n

Świetne przygotowanie do egzaminu, ciekawe zajęcia i rewelacyjni instruktorzy! Oba egzaminy zdałam za pierwszym razem :)

 

 • Kinga W .....k

Serdecznie polecam! Bardzo miła atmosfera i świetni nauczyciele. Zdałam teorie i praktykę za pierwszym razem!

 

 • Michał S ....z

Miła atmoswera ,dobre nauczanie. Polecam :)

 

 • Katarzyna B ....k

Dobra szkoła - odbyłam kurs ekspresowy, wykłady prowadził p. Andrzej, który cierpliwie i ciekawie wyjaśniał zasady poruszania się na drodze, natomiast jeździłam z p. Lucjanem, uczącym mnie cały czas podzielności uwagi za kółkiem. Atmosfera była bardzo miła i sympatyczna, widać było zaangażowanie i chęć wypuszczenia na drogę osoby czującej się pewnie za kierownicą, a nie po prostu "odhaczenia" kolejnego kursanta. Jazdy dodatkowe przejeździłam z p. Andrzejem, który jako instruktor okazał się nieskończenie cierpliwy i spokojny. Teoria zdana za pierwszym razem, natomiast praktyka za drugim, co i tak jest świetnym wynikiem, zważywszy na brak dostępu do samochodu prywatnie - żaden wujek/brat/sąsiad etc. nie puszczał mnie za kółko, żeby "pojeździć dookoła bloku", uczyłam się wyłącznie podczas jazd L-ką. Pozdrawiam i polecam wszystkim G.P.S.

 

 • Slawek B .......w

Polecam wszystkim super szkola. Zdalem za pierwszym razem zarowno teorie jak i praktyke. Mila atmosfera.

 

 • Paweł W..k

Bardzo dobra atmosfera i profesjonalne podejście do kursanta, bardzo pomocne materiały. Polecam

 

 • Joanna Lis

Serdecznie polecam, Miła atmosfera. Bezstresowo. Profesjonalne podejście instruktorów.

 

 • Agnieszka Sądel

Wszystkim polecam tę szkołę! !! Atmosfera świetna, podejście instruktora do ucznia profesjonalne, nauka dzięki temu idzie gładko !!! Dziękuję P.Andrzejowi! Polecam, polecam, jeszcze raz polecam!!!

 

 • Michał Kołodziej

Świetna szkoła, naprawdę polecam. W dobrej atmosferze można się świetnie przygotować do egzaminów i późniejszej samodzielnej jazdy pod okiem miłych i doświadczonych instruktorów.

 

 • Ania Kuś

Nie ma do tego żadnych wątpliwości że to NAJLEPSZA szkoła jazdy
Będę bardzo miło wspominać czas spędzony na kursie :) Podejście do Kursanta jest bardzo przyjacielskie, co momentalnie powoduję, że aż chce się wracać. Przygotowanie do wyprawy na "nieznane drogi" jest na wysokim poziomie. Chciałam więc bardzo podziękować p. Andrzejowi i p. Jackowi za zadziwiającą cierpliwość do pytań (bo przecież nie ma głupich pytań) za uśmiech i entuzjazm, za wykłady przy kawce, jazdy w przyjemnej atmosferze, oraz podbudowy do pozytywnego nastawienia do egzaminu, dzięki czemu podeszłam do niego mimo wszystko z pełnym uśmiechem na twarzy i spokojem :) Egzamin teoretyczny i praktyczny zdałam za pierwszym razem- co też o czymś świadczy, bo trudno by było to osiągnąć bez tak wspaniałej Ekipy GPS-u.
Żałuje że to już koniec, bo to był naprawę wspaniały czas Każdemu z całego serca POLECAM

 

 • Judyta Endret Homoncik

Absolutnie najcudowniejsza na świecie szkoła jazdy. G.P.S. to nie tylko miejsce, gdzie przygotowałam się do egzaminu państwowego. Na trzy miesiące, które tam spędziłam ośrodek stał się moim domem (nie tylko ze względu na spędzony tam czas, ale przede wszystkim dzięki panującej tam cudownej atmosferze). W tym miejscu chciałam serdecznie pozdrowić całą ekipę G.P.S i podziękować za poświęcony mi czas. Panu Andrzejowi, za świetnie wyłożoną teorię i długie rozmowy, które pozwoliły mi nabrać pewności siebie, litry herbaty, oraz za te jazdy, dzięki którym zaczęłam się o wiele mniej stresować siedząc za kierownicą. Panu Jackowi za godziny spędzone w aucie, podczas których nauczył mnie nie tylko podstawowych manewrów, ale też wychodzenia cało z trudnych sytuacji drogowych. Dziękuję też za ukrócenie mojego negatywnego nastawiania się do egzaminu. Panu Marcinowi za jazdy pełne humoru i pokazanie, że świat nie kończy się na krzywym zaparkowaniu. Panu Zbyszkowi za solidne przeszkolenie techniczne, podczas którego odpowiedział chyba na wszystkie możliwe pytania. Panu Lucjanowi za czujność podczas zajęć i te dwie pierwsze jazdy, które pokazały mi jak uruchomić samochód i wyjechać na krakowskie drogi. Dziękuję też Panu Rafałowi za profesjonalnie przeprowadzone egzaminy wewnętrzne i możliwość miłego spędzenia czasu przed jazdami.
Wszystkim dziękuję za rodzinną atmosferę i niemal anielską cierpliwość do mnie, oraz za wsparcie do ostatniej minuty przed egzaminem :)
Pozdrawiam serdecznie!

 

 • Kinga Gaweł

Niewątpliwie najlepsza szkoła jazdy w Krakowie. Szczerze polecam ją wszystkim, którzy chcą bez stresu nauczyć się jeździć samochodem. Już podczas pierwszych zajęć przekonałam się, że nie mogłam lepiej trafić. Bardzo miła atmosfera, profesjonalne podejście instruktorów, godziny jazd dopasowane do możliwości kursantów. Podziękowania dla Pana Andrzeja za rzetelnie wytłumaczoną teorię oraz dla Pana Piotra za ogromną cierpliwość i nauczenie techniki jazdy, docenionej nawet przez egzaminatora.

 

 • Michał Psujek

Nie da się wystawić gorszej oceny tej wspaniałej szkole. Wszystko perfecto. Pracują tam ludzcy ludzie c; Instruktorzy nauczą Cię wszystkiego, a nawet jeszcze więcej! Mają tyle cierpliwości co najedzony bawół wodny (a jeszcze nigdy nie widziałem wkurzonego najedzonego bawoła, bo głodnego widziałem) c; Piotr to w ogóle złoty człowiek, 10/10 Dziękuję, polecam, pozdrawiam, Adam Małysz
P.S. podobno nawet Hołowczyc kiedyś przejeżdżał pod oknami sali wykładowej, także już wiadomo, że warto

 

 • Igor Strzyżewski

Pełen profesjonalizm ! Sam egzaminator mi powiedział żebym podziękował mojemu instruktorowi, gdyż nauczył mnie ponadprzeciętnej techniki jazdy . Sam kurs wszystkiego mnie nauczył i przebiegł w bardzo miłej atmosferze. Polecam każdemu !
Ogromne uznanie dla Pana Piotra Kopca, który jest zdecydowanie instruktorem z powołania i potrafi nauczyć nawet najbardziej opornych

 

 • Paulina Orzeł

Z całego serca polecam GPS! Niezawodni instruktorzy, wspaniała atmosfera, pełen profesjonalizm. Praktyka zdana za pierwszym razem. 11/10

 

 • Anna Szpakowska

Przemiła atmosfera, indywidualne podejście do każdego, profesjonalizm w każdym calu i rzetelność - to szkoła jazdy GPS. Wielkie podziękowania dla Pana Lucjana za anielską cierpliwość, mnóstwo cennych rad i wskazówek, które okazały się niezmiernie przydatne. Dziękuję również Panu Andrzejowi, który solidnie wytłumaczył zagadnienia teoretyczne, a co najważniejsze - pomógł mi uwierzyć w siebie. Serdecznie polecam szkołę jazdy GPS (najlepsza w Krakowie!!!).

 

 • Renata Cynarska-Szuba

Szkoła skutecznie wyleczyła mnie ze strachu przed jeżdżeniem samochodem i bardzo dobrze przygotowała do egzaminu (teoria i praktyka zdane za pierwszym razem) :) Bardzo dobrze prowadzone zajęcia teoretyczna. Wszystkie jazdy odbyłam w spokojnej i nienerwowej atmosferze (polecam instruktorów Pana Lucjana i Pana Andrzeja).

Serdecznie polecam

 

 • Miłosz Krzyworzeka

Świetna szkoła! Polecam gorąco! Zdanie za 1 razem gwarantowane. Wspaniali ludzie, czas na jazdach upływa przyjemnie z miłymi pogawędkami instruktorów! Profesjonalizm, rzetelność to filary ideologi firmy i ludzi którzy w niej pracują! Wspaniałe wartości, które wychowują na dobrych kierowców. Nie wspominając o bardzo dobrze wykładanej teorii.

Gorąco polecam!

 

 • Agnieszka Sądel

Polecam wszystkim tę szkołę! Atmosfera świetna! Dziękuję P. Andrzejowi,z którym miałam przyjemność mieć lekcje doszkalajace, bo dzięki Niemu nabrałam więcej pewności za kierownicą i egzamin poszedł gładko! Wiec jeśli ktoś zamierza zapisać się na kurs, to bez wątpienia raz jeszcze polecam!!!

 

 • Katarzyna Bletek

Świetna szkoła, świetni instruktorzy. Teoria przy herbatce, w sympatycznej atmosferze, jeśli coś jest niejasne, pan Andrzej tłumaczy tak długo, aż nad wszystkimi głowami będą świecić się żarówki ;) Jazdy to samo - miło, bezstresowo, z indywidualnym podejściem do kursanta. Nauka z naciskiem na bycie dobrym kierowcą, a nie tylko pod odfajkowanie egzaminu. Polecam każdemu, kto poszukuje szkoły jazdy z powołaniem.

 

 • Piotr Woźniak

Dzięki za profesjonalne przygotowanie zarówno do egzaminu teoretycznego jak i praktycznego.
Teoria za 1. , praktyka za 2. Pozdrawiam

 

 • Magdalena Ślusarczyk

Najlepsza szkoła, profesjonalni instruktorzy szczególnie Pan Piotr, którego serdecznie pozdrawiam. Miła atmosfera, ciekawe wykłady. Polecam!!!!

 

 • Wiktoria Stawarczyk,

Bardzo polecam szkołę jazdy G.P.S! Profesjonalnie prowadzone kursy teoretyczne. W czytelny sposób przekazywane informacje i zasady jazdy. Możliwość dopytywania i otrzymywania wyczerpujących odpowiedzi. Sympatyczna i przyjazna atmosfera. Jazdy prowadzone przez najlepszych instruktorów, na czele z Panem Andrzejem :) Podczas kursu można nauczyć się nie tylko podstawowych reguł, ale także zdolności odnalezienia się w codziennych sytuacjach na drodze. Szczerze polecam! Teoria  i praktyka zdana za pierwszym razem :)

 

 • Julita Kania,

Polecam G.P.S ! :D Bardzo miła atmosfera :) Instruktorzy sympatyczni :) Osobiście jeździłam z panem Marcinem, którego gorąco pozdrawiam i polecam :) Teorie zdałam za 2 razem a praktykę za pierwszym :)

 

 • Anna K....p,

Bardzo polecam G.P.S.! Instruktorzy są bardzo mili, sympatyczni, cierpliwi i wyrozumiali. Panuje fajna atmosfera. Wykłady z teorii przeprowadzone szczegółowo, po każdym "dziale" testy sprawdzające wiedzę (pytania do rysunków lub filmików i odpowiedź ustna kursanta).Nigdy nie miałam problemów z odwołaniem lub przełożeniem jazdy. Jeździłam z Panem Marcinem, którego gorąco polecam! Teoria i praktyka zdana za pierwszym razem! :)

 

 • Aneta Czech,

Świetne zajęcia teoretyczne z super instruktorem Panem Andrzejem :D Miła atmosfera :) Zawsze luźno prowadzone zajęcia, możliwość zadawania pytań i otrzymywania konkretnych odpowiedzi :) Nauka jazdy w różnych miejscach, dobrze zorganizowane lekcje praktyczne w miłej atmosferze :)

 

 • Wiki Skulik,

Ciekawe wyklady, sympatyczni i kompetentni instruktorzy, egzamin zdany za pierwszym podejciem, szczerze polecam :)

 

 • Izabela Niziołek,

Bardzo ciekawie prowadzone wykłady,zawsze z pyszną kawą. Łatwo można dostosować jazdy do pasujących nam godzin, a jazdy ze względu na perfekcyjnych instruktorów miną błyskawicznie, co oznacza,że zdanie egzaminu macie zagwarantowane! Polecam!

 

 • Karolina Michniewicz-Basista,

Super super super :)

 

 • Paulina Dutka,

Polecam ośrodek szkoleniowy G.P.S. Zarówno egzamin teoretyczny jak i praktyczny zdany za pierwszym razem! ;) P. Andrzej na wykładach świetnie wszystko tłumaczy, jak czegoś nie rozumiesz to powtórzy tyle razy ile będzie trzeba. Jazdy miałam z P. Jackiem, podczas jego nieobecności z P. Andrzejem i z P. Lucjanem. Wszyscy bardzo cierpliwi, mili i profesjonalni, polecam :)

 

 • Anna G......,

Szczerze polecam zapisanie się na kurs prawa jazdy do szkoły G.P.S. Ciekawe wykłady z panem Andrzejem oraz praktyka z panem Zbyszkiem to pewność solidnego i bezstresowego przygotowania do egzaminów państwowych. Instruktorzy chętnie odpowiadają na pytania i dostosowują się do potrzeb kursanta. Dla mnie nauka jazdy była samą przyjemnością, a z kursów zawsze wracałam z uśmiechem na twarzy!

 

 • Sebastian Grzesiński,

Bardzo dobrzy instruktorzy, atmosfera przyjazna kursantom. Jeśli ktoś myśli o zapisaniu się na kurs prawa jazdy i chce bezstresowo nauczyć się jak najlepiej jeździć to zdecydowanie polecam G.P.S. OŚRODEK SZKOLENIOWY :)

 

 • Asia Rostek,

Same pochwały z mojej strony :) godziny teorii były oczywiście ustalane na początku, jednak nie było problemu by dopasować je według ustaleń grupy. Instruktorzy wyrozumiali i pomocni, a szkoła podchodzi do kursantów bardzo indywidualnie. Oferowane materiały teoretyczne były bardzo pomocne, jestem również zadowolona z jazd - jeździliśmy nie tylko po trasach egzaminacyjnych, ale po całym mieście, dzięki czemu jestem teraz trochę lepiej obeznana :) niestety teoria sprawia mi problem, nie tylko w przypadku prowadzenia pojazdu, więc zdałam ją dopiero za 6 razem, praktykę natomiast za pierwszym. Jest to kwestia mojej słabej pamięci, więc niezależnie od wyniku polecam wszystkim!

 

 • Magdalena Kmiecik,

Gorąco polecam osrodek szkoleniowy G.P.S. Szczególnie instruktora pana Marcina- 30 godzin jazd spędzonych w przemilej i luźnej atmosferze, profesjonalne podejście do kursanta i przy tym zdobycie cennych umiejętności. Żadne miejsce na miescie mnie nie zaskoczylo na egzaminie, bylam dobrze do nich przygotowana. Bezstresowa jazda + ćwiczenie do skutku jesli cos nie wychodzilo i motywacja :) Wykłady prowadzone przez pana Andrzeja sprawiały samą przyjemnosc wszystko zawsze solidnie wyjasnione i przykladami z życia codziennego i humorem, aż chcialo sie słuchać. Ogółem jestem bardzo zadowolona z wyboru. Wszystko pięknie zdane, teraz tylko cieszyć się z jazdy :)

 

 • Dominika Gronek,

Bardzo dobra szkoła jazdy! Największym atutem była profesjonalność oraz elastyczność. Nigdy nie było problemu ze znalezieniem wygodnego terminu na jazdy. Wykłady były interesujące i prowadzone w przyjemnej atmosferze.

 

 • Ewelina K...g,

Serdecznie polecam wszystkim kursantom lekcje z panem Andrzejem Kępińskim! :) Przejeździłam 44 godziny w innej szkole z innym instruktorem i wspominam to bardzo źle, ponieważ na lekcji panowała nieprzyjemna atmosfera, instruktor 60% każdej lekcji rozmawiał przez telefon, a co było najgorsze, co kilka lekcji musieliśmy gdzieś podjeżdżać - pod jego dom, do sklepu, do mechanika - i potrafiłam czekać na niego do 15 minut w aucie! Po każdej lekcji czułam, że beznadziejnie jeżdżę, a im więcej lekcji brałam, tym było gorzej. Kiedy zdałam wewnętrzny egzamin praktyczny instruktor powiedział: "Przed egzaminem państwowym musisz dokupić co najmniej 10 godzin" . "MUSISZ"! Czyli naciągnął by mnie na 54 godziny, prawie dwa kursy! ... I tu pojawił się p Andrzej, dzięki któremu wszystko się zmieniło :) Zamiast zmarnować pół tysiąca złotych na "doszkalanie" kupiłam jedną lekcję u pana Andrzeja. Jaka to była przyjemna lekcja! Okazało się, że niemiła atmosfera z poprzednim instruktorem i namawianie do brania kolejnych beznadziejnych lekcji spowodowały, że byłam przekonana, że nie umiem jeździć - słuchajcie! Na lekcji z p. Andrzejem (po dwóch miesiącach niejeżdżenia) ja wymiatałam na ulicy! :D Jeździłam płynnie, dynamicznie i dokładnie, a co najważniejsze - jazda zaczęła mnie cieszyć! Czułam się wyluzowana, zaprzyjaźniłam się z kierownicą, a pan Andrzej za każde dobrze wykonane polecenie przybija żółwika :). Pan Andrzej otworzył mnie na jazdę i tylko dzięki temu w pierwszym terminie zdałam! Uwierzyłam w siebie i "POZYTYWNY" sam do mnie wskoczył. Pan Andrzej jest bardzo ciepło nastawiony do kursanta, rozumie błędy, jest życzliwy, pomocny i skupiony na kursancie. Nie złości się na swoich młodych kierowców za błędy i wpadki, lecz widzi w nich idealnych kandydatów na super kierowcę. I nie zostawia na lodzie [potrafił dla mnie przyjść na lekcję 11 listopada,  w dniu wolnym od pracy!]. Nie zachęca do dokupowania sztucznych lekcji, mi po lekcji powiedział: "Nie dokupuj nic, jeździsz bardzo ładnie, pójdziesz, pokażesz im jak się jeździ i od razu zdasz" I zdałam :)

 

 • Maciej Maj,

Dzisiaj zdałem praktykę po kursie weekendowym w G.P.S.-ie. Tak samo jak teorię zdałem za pierwszym razem. Świetni kierowcy (jeździłem z panem Andrzejem, Lucjanem i Jackiem - wszyscy trzej bardzo otwarci, kontaktowi i jazda z nimi była przyjemnością). Polecam wszystkim którzy chcą szybko i skutecznie przygotować się do egzaminu i jazdy po drogach - ja po 30-tu godzinach jazd nie miałem najmniejszych problemów by zmierzyć się z dzisiejszym egzaminem, a całość zajęła mi niecałe 1,5 miesiąca. Samochody marki Kia i Toyota w świetnym stanie technicznym, pełna swoboda w doborze terminów jazd. POLECAM!

 

 • Karolina Czaplak,

Dziekuje bardzo p. Zbyszkowi za cierpliwość i wytłumaczenie mi wszystkich zawiłości drogowych, co sprawiło, że jazda samochodem przestała być czarną magią! Niestety stres sprawił, ze nie od razu udało mi się zdać prawo jazdy. W sobotę jednak otrzymałam 'POZYTYWNY', a egzaminator stwierdził, że bardzo dobrze znam przepisy drogowe! A wszystko dzięki p. Zbyszkowi, p. Andrzejowi i teorii w GPS! Dziękuję za wszystko!

 

 • Magdalena Pawul,

Ocenę 5 gwiazdek przyznaję szkole jazdy G.P.S. za możliwość współpracy z Panem Marcinem Murzynem - profesjonalnym instruktorem jazdy! Z jednej strony wymagający i konsekwentny, a z drugiej bardzo przyjazny i wyluzowany. Egzamin praktyczny przebiegał dokładnie tymi trasami, które przez cały kurs mocno wyćwiczyliśmy. Dzięki temu nic mnie nie zaskoczyło i bez większego problemu zaliczyłam egzamin za pierwszym razem. Jeżeli ktoś zastanawia się nad wyborem szkoły jazdy - to polecam G.P.S. i koniecznie wybór Pana Marcina jako mentora po krakowskich drogach ;)

 

 • Sylwia Zabdyr,

Zdecydowanie polecam szkołę jazdy GPS! Pan Marcin świetny instruktor , jestem bardzo zadowolona z wyboru tej szkoły jazdy.

 

 • Monika Jawień,

Najlepsza szkoła jazdy w Krakowie ! :) Instruktorzy bardzo mili, cierpliwi, tłumaczą wszystko bardzo starannie oraz od razu redukują błędy. Zawsze jest świetna atmosfera, która zapewnia, że jazdy stają się najbardziej wyczekiwaną przyjemnością w tygodniu. Świetnie wytłumaczona teoria przełożona na praktykę. Zawsze znajduje się czas dla nas oraz wytłumaczenia naszych wątpliwości.

 

 • Angelika Chwastek,

Bardzo dobra szkoła, mili intruktorzy. Polecam :)

 

 • Sergiu Lungu,

Jestem bardzo zadowolony z wyboru tej szkoły. Pełen profesjonalizm oraz indywidualne podejście do kursantów. Instruktorzy - p. Zbyszek i p. Andrzej - są konkretni, dobrze wyjaśniają, stwarzają przyjazną atmosferę podczas jazdy, co pozwala wyluzować i poczuć frajdę z jazdy)

 

 • Ania Sarna,

Egzamin zdany za drugim razem, dzięki SZKOLE GPS KRAKÓW, polecam wszystkim;). Najlepszy instruktor Pan Marcin Murzyn, idealnie wszystko tłumaczy!! i bez żadnego stresu ! ;)

 

 • Damian Dobosz,

Wystawiam jak najbardziej bardzo dobrą opinię tej szkole jazdy a jeszcze lepszą jej instruktorowi Marcinowi, który świetnie przygotował mnie do egzaminu państwowego, dzięki czemu zdałem go za pierwszym razem :)

 

 • Mania Guz,

Egzamin zdany za pierwszym razem :D !!! Teoria 72/74, praktyka bez problemu za pierwszym podejściem :) a uczyłam się od 0.. Pan Andrzej i Pan Marcin najlepsi !! POLECAM

 

 • Bartłomiej Warchoł,

W ośrodku każdy kursant traktowany jest indywidualnie. Zajęcia teoretyczne prowadzone profesjonalnie. Zajęcia praktyczne są ustalane według potrzeb, instruktor zwraca uwagę na błędy korygując je. Cały kurs jest prowadzony w miłej i przyjaznej atmosferze. Jako instruktora polecam Pana Marcina Murzyna jest profesjonalny i umie zażartować. Egzamin państwowy Teoretyczny zdany na maksymalną liczbę punktów za pierwszym razem. Egzamin praktyczny bez najmniejszych problemów zaliczony w pierwszym podejściu.

 

 • Damian Kurbiel,

Bardzo polecam tę szkołę jazdy. Pan Andrzej i Pan Marcin doskonale przygotowują do egzaminów państwowych. Pełen profesjonalizm! Zdane za 1 razem!

 

 • Damian Z......k,

Interesujące wykłady w miłej atmosferze oraz solidnie i profesjonalne zajęcia praktyczne. Egzamin zdany za pierwszym razem. Zdecydowanie polecam.

 

 • Agata Sosińska,

Na wykladach nikt nie spał a jak coś bylo nie zrozumiałe Pan Andrzej ze stoickim spokojem tlumaczyl tak dlugo az sie zrozumialo. Jazdy prowadzil mi Pan Marcin. W milej atmosferze i bez stresowo. W trakcie jazd zwrocenie uwagi na to jak jezdzic zeby zdac i nie stwarzsc zagrozenia dla onnych uczestnikow ruchu drogowego. Egzamin zdany za pierwszym razem. Szczerze polecam kazdemu :)

 

 • Rafał Ślusarczyk,

W szkole G.P.S. wszyscy podchodzą do kursantów z pełnym profesjonalizmem i odpowiedzialnością. Panuje tam fantastyczna, rodzinna atmosfera ;) Pan Zbyszek wspaniale wytłumaczy każdy problem jaki może nas czekać na drodze, więc jak masz jakiś problem to tylko G.P.S. i Pan Zbyszek! :)

 

 • Mieszko Konarski,

bardzo dobre podejscie, Pan Zbyszek bardzo profesjonalnie przygotował mnie do egzaminu. Rowniez gdy z uwagi na wyjazd potrzebowałem jak najszybciej zakończyć jazdy, nie było problemów z terminami

 

 • Paulina Dudzik,

Polecam, bardzo miła atmosfera ! :D

 

 • Joanna Burda,

Polecam Ośrodek Szkoleniowy GPS! Na kurs zapisałam się zachęcona pozytywnymi opiniami znajomych oraz dogodną lokalizacją.Teoria została rzetelnie wytłumaczona przez Pana Andrzeja. Jeździłam z Panem Jackiem. Bardzo dobry instruktor. Zwracał uwagę na popełniane błędy, pytał jakie zagadnienia sprawiają mi problem, był wymagający i nauczył mnie dobrze wykonywać łuk. Za pierwszym razem zdałam państwowy egzamin praktyczny i teoretyczny :)

 

 • Katarzyna Bul,

Wystawiając tę opinię chciałam przy okazji raz jeszcze serdecznie podziękować za niezwykle miłą atmosferę zarówno na wykładach jak i podczas jazd. Ucząc się do egzaminu czułam, że jestem przygotowywana przez profesjonalistów, którym naprawdę zależy na bezpieczeństwie, sukcesie i zadowoleniu swoich klientów. Nauczyłam się tam nie tylko tego, jak prawidłowo prowadzić samochód, ale również zyskałam pewność siebie za kierownicą i umiejętność odpowiedzialnego podejmowania właściwych decyzji na drodze, co jest bardzo ważne również - a może przede wszystkim - po zdaniu egzaminu. W końcu po to go zdajemy, by później samodzielnie jeździć. Zdałam w Krakowie za pierwszym razem, mam prawo jazdy od miesiąca i jeżdżę bardzo dużo, a prowadzenie samochodu to dla mnie wielka przyjemność! Dziękuję i polecam tę szkołę wszystkim, którzy jeszcze się wahają

 

 • Mateusz K....ł,

Bardzo polecam wszystkim szkołę jazdy GPS! Rozwinięcie tego skrótu to nie puste słowa, lecz naprawdę "Gwarancja, Profesjonalizm i Skuteczność" - u mnie rzetelnie przekazana wiedza przez p. Andrzeja oraz fachowo przeprowadzone jazdy przez p. Zbyszka (wspieranego kilka razy przez Panów: Andrzeja i Lucjana) zamieniły się w zdane za pierwszym razem wszystkie egzaminy: wewnętrzne i państwowe ;) GPS-ie! Oby tak dalej! :D

 

 • Monika Męntel,

Szczerze polecam szkołę jazdy GPS!! Część teoretyczna przeprowadzona bardzo ciekawie, w milej atmosferze.
Pan Andrzej potrafił wytłumaczyć jasno wszystkie zagadnienia i odpowiedzieć na ewentualne pytania.
Warto również wspomnieć o bardzo przydatnych materiałach szkoleniowych. To wszystko pozwoliło mi zdać egzamin państwowy teoretyczny już za pierwszym razem! Co do części praktycznej, to miałam przyjemność jeździć z Panem Marcinem. Jazdy w bardzo miłej atmosferze, zero stresu i kłopotów z umówieniem się na jazdy.
Bardzo cierpliwy i wyrozumiały, potrafił na spokojnie mi wszystko wytłumaczyć i tak, mimo że wcześniej nigdy nawet nie siedziałam za kierownicą, po kursie z Panem Marcinem egzamin państwowy praktyczny również zdałam za pierwszym razem!
Jestem bardzo zadowolona, że wybrałam szkołę GPS :)

 

 • Natalia Olczyk,

Przyjemna, bezstresowa atmosfera.
Zdałam za pierwszym razem.
Jeździłam z zaufanym instruktorem Panem Zbyszkiem, ale podczas jego nieobecnosci mialam okazje jezdzic takze z innymi instruktorami i wsyscy okazali sie swietni.

 

 • Ania Moniczewska,

Serdecznie polecam!
Przyjazna atmosfera, wykłady prowadzone rzetelnie, profesjonalnie i z dbałością o zrozumienie.
Nauka jazdy bezstresowa i przede wszystkim z indywidualnym podejściem.
Szczególnie dziękuję p.Andrzejowi za nie kończącą się cierpliwość w rozwiewaniu wątpliwości i odpowiedzi na liczne pytania, i p.Zbyszkowi za rewelacyjną naukę oraz podejście, za to, że nauczył mnie nie tyle prowadzić samochód co jeździć.

 

 • Korneli Miziołek,

Egzamin zdany za pierwszym razem wynagradza drobne usterki organizacyjne na początku współpracy, potem było już tylko lepiej :)
Wykłady prowadzone w ciekawy sposób, miła atmosfera.
A jeśli chodzi o same jazdy, to pan Jacek jest instruktorem, który chętnie pomoże i jest przede wszystkim cierpliwym człowiekiem.
Reasumując, bardzo polecam G.P.S. przyszłym kierowcom! :)

 

 • Leszek Majerczak,

Fajna szkoła, miła obsługa.
Zdałem za pierwszym razem.
Polecam.
 

 • Piotr Brachowicz,

Jestem bardzo zadowolony z dodatkowych jazd wykupionych w tej szkole. Nauczyłem się bardzo dużo w krótkim czasie. Kadrę instruktorską tworzą ludzie z pasją, prawdziwi profesjonaliści. Dyrektor szkoły świetnie motywuje do pracy nad własnymi umiejętnościami. Mogę polecić tę szkołę jazdy każdemu ze względu na wysoką jakość szkolenia, świetną lokalizację, niesamowitą atmosferę w czasie zajęć oraz konkurencyjne ceny. Dzięki instruktorom GPS zdałem egzamin praktyczny za pierwszym podejściem.

 

 • Monika Mikołajczyk,

Dziękuje Panu Jackowi za nauke, wszystkie dobre rady i ogrom cierpliwości :) Polecam wszystkim tą szkołe :) egzamin za pierwszym podejściem :) pozdrowienia dla teamu GPS :)

 

 • Anita Kasińska,

Fajna szkoła, miła obsługa.
Zdałam za pierwszym razem.
Polecam.

 

 • Aneta Grabowska,

Serdecznie polecam wszystkim, którzy planują zdawać egzamin na prawo jazdy.
Bezstresowa, przyjazna atmosfera, każdy jest traktowany indywidualnie, instruktorzy zawsze chętni do pomocy, tłumaczą wszystko spokojnie i cierpliwie.
Świetne przygotowanie doprowadziło do zdania egzaminu za pierwszym razem :D
Żałuje, że przygoda z GPSem tak szybko się skończyła.
Zapisujcie się bez wahania!
 

 • Martyna J......a,

Bardzo polecam szkołę jazdy G.P.S.
Interesujące wykłady w miłej atmosferze i profesjonalni instruktorzy .
Bardzo się cieszę, że wybrałam kurs w G.P.S!

 

 • Patrycja Taborska,

Świetna szkoła!

Miła atmosfera, ciekawe wykłady, wszelkie wątpliwości, pytania i problemy rozwiązywane, aż do rozwiania wszelkich niejasności.
Instruktorzy niesamowicie życzliwi, a przede wszystkim CIERPLIWI.
Dziękuję za wspólnie spędzony czas, profesjonalizm i w efekcie "pozytywny" na arkuszu ;)
Polecam!

 

 • Piotr B........z,

Jestem bardzo zadowolony z dodatkowych jazd wykupionych w tej szkole.
Nauczyłem się bardzo dużo w krótkim czasie.
Kadrę instruktorską tworzą ludzie z pasją, prawdziwi profesjonaliści.
Dyrektor szkoły świetnie motywuje do pracy nad własnymi umiejętnościami.
Mogę polecić tę szkołę jazdy każdemu ze względu na wysoką jakość szkolenia, świetną lokalizację, niesamowitą atmosferę w czasie zajęć oraz konkurencyjne ceny.
Dzięki instruktorom GPS zdałem egzamin praktyczny za pierwszym podejściem.

 

 • Dawid O.....o,

Bardzo dobrzy instruktorzy.
Serdecznie polecam :)

 

 • Marta K.......k,

Pełen profesjonalizm, miła atmosfera, nauka bez stresu a co najważniejsze skuteczna!

 

 • Robert Rogala,

Jestem bardzo zadowolony z tej szkoły i nie tylko dlatego, że zdałem swój egzamin z pierwszego podejścia.
Podobał mi się sposób prowadzenia zajęć: w kameralnej atmosferze, wśród kilku kursantów, spotykając się wtedy, kiedy mi pasowało, siedząc przy herbacie przejść kurs teorii.
W każdej chwili mogłem zadać pytania i wprost powiedzieć, że tego nie rozumiem, proszę wytłumaczyć, wtedy instruktor z przyjemnością wyjaśniał temat innymi słowami.
Do każdego kursanta w tej szkole było indywidualne podejście: uczeń-mistrz.
Na jazdy również można się umawiać na dowolne wolne terminy.
W przypadku zmian, zawsze zawczasu miałem telefon z informacją.
W szkole funkcjonuje zasada zmiany instruktora po połowie jazd - co jest świetnym pomysłem.
Ta zasada pozwala zaczerpnąć więcej doświadczenia i wiedzy od różnych instruktorów.
Szkoła solidnie przygotowuje do egzaminu: teoretycznie, praktycznie i psychologicznie!
Żadnego stresu!

 

 • Karol W.......o,

Zdecydowanie polecam szkołę jazdy GPS!!!
Znakomicie wyjaśniona teoria i odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania.
Jazdy dostosowane do kursanta na zawsze sprawnych samochodach.
Egzamin zdany bez problemu za pierwszym razem.
Polecam !!!!

 

 • Katarzyna C.....k,

Bardzo dobre przygotowanie w niezwykle przyjaznej atmosferze.
Dużo wyrozumiałości i cierpliwego tłumaczenia błędów.
Polecam!

 

 • Agnieszka Ładyka,

Najlepsza szkoła jazdy w Krakowie!!!!
Jak chcecie zrobić prawo jazdy szybko, bezstresowo a przede wszystkim skutecznie to wybierzcie GPS
Polecam przez wielkie P wykłady bardzo interesujące - konkretna przydatna wiedza a jazdy z Panem Zbyszkiem to sama przyjemność, pełen profesjonalizm.
Zdecydowanie polecam tę szkołę.

 

 • Damian Sobecki,

Najlepszy ośrodek szkoleniowy w Krakowie!
Bardzo miła atmosfera i gwarancja zadowolenia.
Profesjonalni instruktorzy.
Jestem bardzo zadowolony z wyboru tej wspaniałej szkoły jazdy G.P.S.!!!!
POLECAM

 

 • Kamil Szturo,

Wszystko super. 5 lat temu robiłem kurs w innej szkole, a teraz w GPS jazdy doszkalające tylko.
Suma summarum wszystkiego od nowa się uczyć musiałem.
Po 14 godzinach z panem Jackiem egzamin zdany za pierwszym razem.
Gorąco polecam.

 

 • Paweł Żmuda,

Przyjacielska atmosfera i profesjonalizm to największe atuty tego ośrodka.
Prowadzący zajęcia są nastawieni na to, aby kursant wyszedł dobrze przygotowany, a nie na to, żeby powiedzieć coś od niechcenia i zwinąć kasę.
Sami zachęcają do aktywności i zadawania pytań.
Instruktorzy znają się na rzeczy, a sam Pan Andrzej to po prostu równy gość:)
Gorąco Polecam!!!

 

 • Justyna Marek,

REWELACJA!!!
Z czystym sumieniem mogę wszystkim polecić.
Nie zastanawiajcie się, zapisujcie.
Teoria w jeden weekend co nie znaczy że z brakami.
Wszystko rzetelnie wytłumaczone, na przykładach dzięki czemu nie trzeba poświęcać dodatkowego czasu na samodzielną naukę w domu, wystarczy słuchać i zapamiętać na wykładach a przed egzaminem jedynie powtórzyć.
Jeśli chodzi o jazdy miałam przyjemność szkolenia się u Pana Jacka dzięki któremu uwierzyłam że nawet ja, typowa blondynka mogę zdać ten egzamin:)
30 h minęło bardzo szybko i przyjemnie, wspominam je z uśmiechem na twarzy i będzie mi Pana Jacka bardzo brakować obok, na fotelu pasażera.

 

 • Adriana Thomas,

W G.P.S odbyłam jazdy doszkalające po pierwszym oblanym egzaminie, do którego po kursie podstawowym byłam nieprzygotowana (niski poziom nauczania w poprzedniej szkole).
W efekcie byłam przerażona i z góry zakładałam, że znowu mi się nie uda. Po przyjściu na jazdy dodatkowe w szkole G.P.S nie tylko poprawiłam swoje umiejętności i nauczyłam się panować nad samochodem, ale przede wszystkim uwierzyłam w swoje możliwości. W efekcie kolejne podejście zakończyło się sukcesem. Z czystym sumieniem polecam tę szkołę każdemu. Gdybym wiedziała o niej wcześniej na pewno nie traciłabym pieniędzy w innym osk i jestem pewna że obyłoby się bez jazd doszkalających. Ogromny plus za atmosferę (do tej pory spotykałam niemiłych i niecierpliwych instruktorów).
Miałam ogromne szczęście jeździć z panem Andrzejem - złoty człowiek, a jego spokój i opanowanie pomaga zacząć cieszyć się jazdą samochodem bez strachu i niepotrzebnego napięcia :)

 

 • Katarzyna Nowotarska,

Niezwykle luźna i przyjazna atmosfera, zero stresu, wspaniali ludzie :) Wszystkim polecam tę szkołę.
Po kursie w G.P.S egzamin państwowy nie jest żadnym problemem ;)

 

 • Dagmara Piotrowska,

Wspaniała szkoła nauki jazdy, szczerze Wszystkim polecam.
Teoria wytłumaczona bardzo dobrze i dokładnie, a jazdy? sama przyjemność!!! miła atmosfera, cierpliwość i sposób nauczania instruktorów sprawiła że mi trochę przykro że przygoda z GPS się skończyła.

 

 • Natalia Bury,

Baaardzo polecam ten ośrodek! wszyscy instruktorzy są cudowni, bardzo cierpliwi, w pełni profesjonalni, jeżdżenie z nimi to sama przyjemność, a przygotowanie teoretyczne jak i praktyczne jest bardzo rzetelne. Pan Andrzej jest kochanym człowiekiem, który wspiera w trudnych momentach, uświadamia wiele istotnych rzeczy, które pozwalają uwierzyć w siebie, niesamowicie pozytywny człowiek!! jeszcze raz na prawdę polecam, satysfakcja gwarantowana!!!;) I oczywiście teoria i praktyka zdane za 1 razem;)

 

 • Tomasz Kusienicki,

Małe grupy, miła atmosfera, pełny profesjonalizm. Zdałem za 1 razem, mimo, że wcześniej nie jeździłem. Jazdy miałem z Panem Lucjanem.
Polecam.

 

 • Dmitry Makydonsky,

Bardzo polecam tej szkoly wszystkim!!! Jestem z Ukrainy, przyjehalem 7 miesięcy temu, studuje w jezyku angelskim, wiec po polsku mowie zle!!! Ale nawet w takim wypadku, zdalem wszystko za pierwszym razem!!!Wziąłem ekspress kurs!!! Wszystko bylo bardzo proste i zrozumiałe!!! Bardzo sprytny i zręczny instruktorzy !!!! Bardzo dobra atmosfera!!! Zawsze bylem traktowany na kawę i herbate!!! Nikt nie krzyczał nawet kiedy robilem bardzo głupi rzeczy!!! Wszystko bylo bardzo spokojnie i lagodnie!!!! Bardzo polecam!!!!
Dziekuje bardzo za szkolenie !!!!

 

 • Maciej Glinka,

Pozdrawiam serdecznie szefa OSK G.P.S. Jest to człowiek wspaniały i cierpliwy, który daje wsparcie w ciężkich momentach.
Pozostali instruktorzy są także niesamowicie dobrymi ludzmi o wprost anielskiej cierpliwości..
Pamiętajcie, że to oni są dla was a nie wy dla nich.

 

 • Justyna Brylińska,

Najlepsza szkoła prawa jazdy w Krakowie ! Profesjonalne przygotowanie do egzaminu, jazdy w bezstresowej atmosferze. Nawet wykłady, przy kawce i paluszkach, były czystą przyjemnością :) Pan Andrzej to super człowiek - do każdego podchodzi indywidualnie, nie trzeba niczym się stresować, zawsze zarzuci jakimś żartem. Bardzo polecam tę szkołę każdemu. Nie dość, że na prawdę nauczycie się dobrze jeździć to dodatkowo spędzicie czas w miłej atmosferze! Egzamin zdałam za pierwszym razem (zarówno teoria jak i praktyka) tak samo jak i większość moich znajomych :)
Gorąco polecam!

 

 • Aleksandra Brózda,

Zdecydowanie polecam szkołę jazdy GPS! Dziękuję bardzo Panu Andrzejowi za świetnie wytłumaczoną teorię, za wyczerpującą odpowiedź na każde pytanie przy litrach wypitej herbaty! :) Panu Zbyszkowi za tyle godzin spędzonych w "elce", za to, że od pierwszej lekcji pokochałam jazdę autem, za każdą cenną uwagę, za czas spędzony na łuku :) Dzięki tak wspaniałym instruktorom wszystko udało mi się zdać za pierwszym razem! DZIĘKUJĘ! GPS= najlepsi instruktorzy! GPS= miła, przyjazna i mega, mega pozytywna atmosfera!

 

 • Tadeusz Mazurkiewicz,

Rzetelna i profesjonalna obsluga, bardzo szybko i profesjonalnie przygotowali mnie do odzyskania kategorii prawa jazdy B po utracie pj za punkty. Gorąco wszystkim polecam.

 

 • Karol W....o,

W stu procentach polecam i zachęcam przyszłych kierowców do nauki w tej szkole. Odbyłem w niej pełny kurs na kategorie B, zaś egzamin państwowy zdałem za pierwszym razem. Teraz jestem pewien że wybór GPS był jak najbardziej trafnym wyborem. Część teoretyczna przyswajana była w miłej atmosferze, prezentacje były zawsze powoli, starannie analizowane i wszelkie wątpliwości rozwiewane przy akompaniamencie ciepłej kawy lub herbaty. Nie istniało takie pojęcie jak "głupie pytanie" , mogliśmy pytać dosłownie o wszystko. Zaletą jest to, że mogłem również zadzwonić lub napisać maila z wątpliwościami i zawsze otrzymywałem szybką odpowiedź. A co do godzin spędzonych na części praktycznej. Nauczyłem się jeździć i zdałem egzamin za pierwszym podejściem mimo że nigdy wcześniej nie siedziałem za kółkiem. To mówi samo za siebie. Co prawda byłem zmuszony wykupić dwie dodatkowe godziny bezpośrednio przed egzaminem ale tylko jako przypomnienie jak się jeździ, ponieważ w moim przypadku między końcem kursu a egzaminem minął prawie miesiąc. Zdecydowanie polecam tę szkołę i ludzi z którymi miałem przyjemność współpracować!!!

 

 • Patrycja Gramatyka,

Pamiętam jak pierwszy raz wyjechałam autem na miasto, miałam panikę i strach w oczach. Strach szybko zniknął, a ja teraz nie boję się jeździć autem po dużym mieście. Szkoła świetna :) Do egzaminu zostałam przygotowana bardo dobrze. Dzięki świetnie wytłumaczonej teorii oraz cierpliwości do mojej jazdy autem zdałam egzamin za pierwszym razem :) Dziękuję bardzo za przygotowanie do egzaminu. Szkołę polecam w 100%. Pozdrawiam :)

 

 • Agnieszka Fryźlewicz,

Naprawdę super szkoła jazdy. Świetna atmosfera na wykładach jak i na jeździe, aż chce się wracać. Jestem bardzo zadowolona i naprawdę polecam :)

 

 • Kasia FF.

Coraz rzadziej trafiam na miejsce gdzie panuje tak wspaniała rodzinna atmosfera, w szkole wykupiłam sobie jazdy doszkalające gdyż po doświadczeniach z poprzednią szkołą miałam wątpliwości co do moich umiejętność prowadzenia samochodu, dzięki temu mam świetne porównanie! Pan Andrzej na informacje o moim nadchodzącym egzaminie stanął na wysokości zadania miałam wszystkie dogodne dla mnie terminy, co było dla mnie ważne wszystkie z tym samym instruktorem, jeździłam z Panem Zbyszkiem bez niego nie udało by mi się zdać za pierwszym razem, wychwycił moje notoryczne błędy za każdym razem jeździłam coraz lepiej, dzięki świetnemu nauczycielowi nie boję się teraz samodzielnie jeździć. Pozdrawiam cały GPS! Kasia F.

 

 • Katarzyna Godyń,

W obliczu tylu wspaniałych opinii nie napiszę chyba nic odkrywczego ;)
Dlatego serdecznie chcę podziękować za owocną współpracę!
Panu Andrzejowi- za ciekawe wykłady teoretyczne oraz za wyczerpujące odpowiedzi na każde z moich 200stu pytań.
Panu Zbyszkowi i Panu Lucjanowi- za wiele cennych wskazówek na drodze.
Panu Jackowi- najlepszemu MENTOROWI ever, dzięki któremu jazda samochodem stała się prawdziwą przyjemnością, a egzamin.. cóż.. poszedł PROFESJONALNIE ;)
Pozdrawiam całą ekipę i do zobaczenia na drodze!

 

 • Zuzanna Gie,

W dniu dzisiejszym zakończyła się moja przygoda z GPS! NIESTETY! :(
Wybranie GPS-U jako mój ośrodek szkoleniowy było jedną z najlepszych podjętych przeze mnie decyzji!
Pan Andrzej sprawił, że nauka teorii przy herbatce i paluszkach była samą przyjemnością! Wytłumaczona konkretnie i zrozumiale, jeśli przy czymś pojawił się problem - zostało wyjaśnione raz jeszcze!
Pan Jacek i Pan Zbyszek sprawili iż pokochałam jeździć autem! Na początku wiadomo, był stres a potem? BYŁO JUŻ TYLKO Z GÓRKI! Nauczyłam się słuchać auta i jak sprawić by auto słuchało mnie. Zostałam nauczona jak idealnie robić łuk, jak dobrze zaparkować, jak zachować się w stresujących sytuacjach. Ale nauczono mnie także kiedy czego nie robić i by pamiętać że My kierowcy sami na drodze nie jesteśmy!
A wszystko to było prowadzone w świetnej atmosferze!
Dziękuję za cierpliwość, przekazanie swojej wiedzy i umiejętności !
Szkoda że to już koniec, bo była to świetna przygoda ale mam nadzieję że jeszcze się spotkamy - TYM RAZEM NA DRODZE! :)
A WY KOCHANI, SZUKACIE NAJLEPSZEJ SZKÓŁKI W MIEŚCIE?! TO MÓWIĘ WAM ŻE WŁAŚNIE JĄ ZNALEŹLIŚCIE!

 

 • Ewa Trzemżalska,

Moja przygoda z GPSem trwała dłuuugo, ale tylko i wyłącznie z mojego powodu, i przyznam szczerze, aż mi się zrobiło nieswojo jak zdałam egzamin i dotarło do mnie, że to koniec ;)
Naprawdę, serdecznie polecam - genialnie wytłumaczona teoria, bardzo profesjonalnie, ale równocześnie sprawnie, bezboleśnie i wcale nie nudno! :) Bez większych przygotowań i męki z mojej strony, teoria zdana za pierwszym razem, na maxa, co chyba mówi samo za siebie :)
Godziny praktyk też minęły bardzo szybko, jeździłam chyba ze wszystkimi możliwymi instruktorami i naprawdę nie mogłam narzekać. Szczególnie Pan Zbyszek i Pan Andrzej byli przeze mnie uwielbiani, za bardzo konkretne uwagi dotyczące jazdy, poczucie humoru i ]niesamowicie przyjazną atmosferę.
Muszę też dodać osobne podziękowania dla Pana Andrzeja, który uświadomił mi, że czy zdam, czy nie zdam, nie ma sensu tracić nerwów na to, i że są one warte więcej niż cena kolejnego egzaminu, dzięki czemu, uspokojona, zdałam :D Naprawdę, cudownie cierpliwy i mądry człowiek, polecam! :)
Krótkie podsumowanie - najlepsza i chyba najtańsza szkoła jazdy w Krakowie, a co za tym idzie - TYLKO GPS! :D

 

 • u ....a,

NIESTETY TO JUŻ KONIEC PRZYGODY Z GPS! :( Wybranie GPS-U jako mój ośrodek szkoleniowy było jedną z najlepszych podjętych przeze mnie decyzji! Pan Andrzej sprawił, że nauka teorii przy herbatce i paluszkach była samą przyjemnością! Wytłumaczona konkretnie i zrozumiale, jeśli przy czymś pojawił się problem - zostało wyjaśnione raz jeszcze! Pan Jacek i Pan Zbyszek sprawili iż pokochałam jeździć autem! Na początku wiadomo, był stres a potem? BYŁO JUŻ TYLKO Z GÓRKI! Nauczyłam się słuchać auta i jak sprawić by auto słuchało mnie. Zostałam nauczona jak idealnie robić łuk, jak dobrze zaparkować, jak zachować się w stresujących sytuacjach. Ale nauczono mnie także kiedy czego nie robić i by pamiętać że My kierowcy sami na drodze nie jesteśmy! A wszystko to było prowadzone w świetnej atmosferze! Dziękuję za cierpliwość, przekazanie swojej wiedzy i umiejętności ! Szkoda że to już koniec, bo była to świetna przygoda ale mam nadzieję że jeszcze się spotkamy - TYM RAZEM NA DRODZE! :) A WY KOCHANI, SZUKACIE NAJLEPSZEJ SZKÓŁKI W MIEŚCIE?! TO MÓWIĘ WAM ŻE WŁAŚNIE JĄ ZNALEŹLIŚCIE!

 

 • B. J J.

Miła, przyjazna atmosfera, każdy traktowany jest indywidualnie :) Teoria dokładnie wytłumaczona przez p. Andrzeja, na spokojnie w ciągu jednego tygodnia co jest rzadkością w Krk! A co do praktyki - podziękowania dla Pana Zbyszka :) Przeeeeedobry instruktor - POLECAM :) wesoły, wszystko spokojnie i dokładnie tłumaczy, profesjonalny, solidnie pilnuje i na wszystkie istotne rzeczy zwraca uwagę! Aż chce się jeździć! Nawet nie wiadomo kiedy minęło to 30 h... Powie dokładnie i szczerze co trzeba poprawić :) aż żal kończyć jazdy :) Zdane wszystko w jednym dniu, za pierwszym razem:)

 

 • a ....z,

Zdecydowanie polecam! Profesjonalne podejście do kursantów, nauka w świetnej atmosferze, żadnych problemów. Zarówno zajęcia z teorii jak i praktyki prowadzone są w sposób rzetelny, wszystkie wątpliwości są na bieżąco wyjaśniane, także nie ma problemu z opanowaniem tego wszystkiego, co jest potrzebne do zdania egzaminu w MORD :) Kurs na prawo jazdy nie jest w GPS jakimś przykrym obowiązkiem, ale naprawdę bardzo ciekawym przeżyciem, oczywiście zakończonym otrzymaniem pozytywnego rezultatu na egzaminie państwowym :) Jeżeli nie jesteście jeszcze zdecydowani, to po prostu zaufajcie GPS. Przybyłem, nauczyłem się, zdałem! A teraz jeżdżę:)

 

 • a ..a,

star Tłumaczenie nawet najtrudniejszych zagadnień w jasny sposób, indywidualne podejście do każdego, przyjazna atmosfera podczas zajęć a do tego mnóstwo śmiechu! Nudny kurs teoretyczny? Na pewno nie z Panem Andrzejem! Szczególne podziękowania również dla Pana Zbyszka, z którym miałam przyjemność jeździć w "elce". Wyrozumiały, kompetentny, cierpliwy a przy tym niesamowicie wesoły - po prostu najlepszy na świecie! Z ręką na sercu polecam każdemu szkołę GPS :)

 

 • a...ł,

Nie zdawałem sobie sprawy że kurs może być przeprowadzone w tak dobrej atmosferze ukierunkowanej na kursanta. Teoria z panem Andrzejem to mile spędzony czas na nauce zasad ruchu drogowego, ale też możliwość ciągłego zadawania pytań i wyjaśniania niejasności. Jazdy z panem Jackiem etapowo prowadziły do coraz trudniejszych i bardziej samodzielnych zadań, tak żeby na egzaminie czuć się pewnie. I dzięki ogromnemu zaangażowaniu instruktorów i trosce o postępy w nauce udało mi się zdać teorię i praktykę za 1 razem! Z całego serca polecam i jeszcze raz dziękuję p. Andrzejowi i Jackowi.

 

 • Celina L ................k,

Bardzo dobra szkoła, przyjazna i miła atmosfera. Instruktorzy są rzetelni i bardzo cierpliwi. Czuć szacunek do kursanta i chęć jak najlepszego przygotowania go do jazdy. Polecam!

 

 • Bartek Kwoczyński,

Polecam bardzo zapisanie się na kurs w ośrodku GPS. Bardzo profesjonalni, przyjazni i cierpliwi pracownic.
Każdy z przyszłych kierowców jest traktowany indywidualnie pod kątem jego potrzeb, zawsze można przyjść porozmawiać, wypić herbate i pośmiać się.
Oby więcej takich ośrodków.

 

 • i ....,

Gdybym mógł dałbym 6 gwiazdek :) Wszystko było tak jak być powinno, a nawet lepiej. Super atmosfera, świetne wykłady, po których nie trzeba było się w ogóle douczać samemu i przyjemne, w 100% efektywne jazdy :D Egzamin państwowy zdałem za pierwszym razem bez większego stresu :) Szkołę szczerze polecam. Wielkie podziękowania dla P. Andrzeja i P. Jacka :)

 

 • Łukasz M....a,

Najlepsza szkoła jazdy w Krakowie, którą cechuje pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do kursanta, rozwiązywanie problemów i przede wszystkim cierpliwość za którą bardzo dziękuję :) Teoria z panem Andrzejem wydaje się banalnie prosta i jest świetnie wykładana i każde niejasności są rozwiązywane a jazdy z panem Jackiem świetnie uczą zachowania się na drodze i panowania nad samochodem. Polecam ten ośrodek każdemu, przygotują tu was i zrobią naprawdę dobrych kierowców, będziecie tylko żałować, że to już koniec przygody z GPS-em. A prawko oczywiście zdane ! Panie Andrzeju, melduję wykonanie zadania. Bardzo dziękuję i Pozdrawiam całą ekipę.

 

 • a ....a,

Jeśli chcesz szybko i za pierwszym podejściem zdać egzamin na prawo jazdy, ale przede wszystkim - jeśli zależy Ci na tym, aby w miłej atmosferze opanować trudną sztukę prowadzenia samochodu, polecam GPS! Świetna szkoła i indywidualne podejście do kursantów!

 

 • Sylwia K.....a,

Przy wyborze tej szkoły decydowałam się głównie opiniami i to był strzał w dziesiątkę. Szczerze polecam wszystkim! Atmosfera na zajęciach teoretycznych jak i jazdach super! Pan Andrzej wszystko cierpliwie tłumaczy i chętnie odpowiada na każde pytania. Jakiekolwiek wątpliwości można śmiało było wyjaśniać przy herbacie :) Co do jazd, to jeździłam z wieloma instruktorami i podziwiam ich za pełny profesjonalizm. Super indywidualne podejście do kursanta. Cierpliwie tłumaczą wszystko i mówią, co trzeba poprawić. Dzięki tej szkole jazda po Krakowie wcale nie będzie straszna!:) Pozdrawiam wszystkich instruktorów! :))

 

 • Anna Bednarz,

Profesjonalnie, spokojnie, życzliwie i skutecznie. Szkoła nauki jazdy GPS warta jest polecenia. Pan Andrzej jest po prostu najlepszy. #ZdanyEgzamin #PrawoJazdyKraków #gps

 

 • a..a,

Egzamin państwowy teoretyczny zdałam za pierwszym razem. Niedługo mam egzamin praktyczny i podejdę do niego bez żadnego stresu. Czuję się bardzo dobrze przygotowana do egzaminu i prowadzenia samochodu po egzaminie. Kurs był w 100% przyjemnością. Zero nudy na wykładach, każdy przepis był dokładnie wytłumaczony z konkretnymi przykładami gdzie w Krakowie można spotkać się z daną sytuacją na drodze. Wykładowcy otwarci na pytania i wątpliwości kursantów, dostosowywali swoje metody do naszych indywidualnych potrzeb. Nauka jazdy bardzo profesjonalna. Po każdej lekcji miałam poczucie, że zdobyłam nowe konkretne umiejętności i doskonaliłam sposób w jaki prowadzę samochód. Do tego dużo wsparcia i motywacji. Lepiej nie mogłam trafić!

 

 • Sandra Ropek,

Chcialam jeszcze raz podziekowac calej ekipie z GPS-U , a przede wszystkim Panu Andrzejowi za ogromna motywacje, Panu Zbyszkowi za godziny cierpliwosci i Panu Jackowi za hektolitry wylanych lez oczywiscie ze smiechu ;) lepiej nie moglam trafic . Przez Pana Jacka i Pana Zbyszka zostalam idealnie przygotowana do egzaminu praktycznego , a dzieki Panu Andrzejowi teoria to byla tylko formalnosc :) nie ma na swiecie lepszej ekipy niz w Gpsie! Polecam z calego serca ! Jeszcze raz dziekuje za wszystko ! Widzimy sie na drodze ;)

 

 • Kasia Kuśnierz,

Z całego serca polecam! Teoria, która w większości szkół jest nudą, przez którą trzeba przejść, tutaj okazała się niesamowitą przygodą. Na każde zajęcia przychodziłam z uśmiechem na twarzy. Pan Andrzej i Pan Jacek to najcierpliwsi ludzie jakich znam, cały kurs minął mi w przesympatycznej atmosferze :)

 

 • a....z,

Egzaminy zaliczone !Naprawdę szczerze polecam szkołe GPS,warto tutaj iść, zacznę od tego, że atmosfera jest naprawdę świetna, przed rozpoczęciem nauki, można zrobić sb kawę, czujemy się jak w 5 gwiazdkowym hotelu :) Tutaj nie ma żadnego stresu ani nudy ! Dostajemy super materiały książke i płyte, które są przejrzyste, wszystko super wyjaśnione i nauka staję się przyjemniejsza :) Wykłady z p.Andrzejem naprawdę świetne! Nie ma szans żebyśmy czegoś nie zrozumieli, wszystko jest świetnie tłumaczone ! Dlatego teorie zdana za pierwszym razem ! Świetni instruktorzy,wprowadzają miłą atmosferę, wszystko jest dokładnie tłumaczone i ćwiczone do skutku ! Nie ma tu mowy o olewaniu kursanta NIE w tej szkole ! Jeżeli czegoś nie rozumiemy dzwonimy do p.Andrzeja i mamy gwarancje że nasze wątpliwości zostaną rozwiane. Aż chciałoby się zostać dłużej w GPS !! Zostają naprawdę miłe wspomnienia ! Szczerze Polecam ! i pozdrawiam cały ośrdek GPS-u ! :)

 

 • Ł.....a,

Znakomicie prowadzone wykłady, kompetentni instruktorzy, przemiła atmosfera, herbata i paluszki, bardzo dobra cena, a na koniec egzamin zdany za pierwszym razem. Polecam zdecydowanie!

 

 • Krzysztof Junak,

Zdecydowanie 11/10. Patrząc na moich rówieśników, którzy robili prawo jazdy równolegle ze mną, to stwierdzam, iż inne szkoły to porażka. Chcesz zdać prawko za pierwszym razem ? TYLKO GPS.

 

 • Michał Franik,

Gdybym mógł dałbym 6 gwiazdek :) Wszystko było tak jak być powinno, a nawet lepiej. Super atmosfera, świetne wykłady, po których nie trzeba było się w ogóle douczać samemu i przyjemne, w 100% efektywne jazdy :D Egzamin państwowy zdałem za pierwszym razem bez większego stresu :) Szkołę szczerze polecam.
Wielkie podziękowania dla P. Andrzeja i P. Jacka :)

 

 • a....a,

Miła atmosfera, teoria wyłożona solidnie i moje podziękowania w stronę instruktorów- Pana Andrzeja i Pana Jacka. Egzaminy zdane za pierwszym razem potwierdzają Gwarancję, Profesjonalizm i Skuteczność. Polecam!

 

 • Basia Pęczek,

Bardzo fajna i przyjazna szkoła, która mogę polecić kaźdemu :) Wlaściciel jak i instruktorzy mają bardzo dobre podejście do kursantów. Dostosowywują sie do nas, wystarczy tylko powiedzieć i nikt nie robi problemu :) Dodatkowo przychodząc na wykłady lub jazdy czuje się tam taką rodzinną atmosfere, moźna zrobić sobie kawe/herbate i porozmawiać o wszystkim :) Ja uwaźam źe to bardzo dobra i bezstresowa szkoła jazdy, wiec polecam kaźdemu kto chce mieć przyjemność i miłe wspomnienia z robienia prawa jazdy :)

 

 • a....z,

Egzaminy zaliczone !Naprawdę szczerze polecam szkołe GPS,warto tutaj iść, zacznę od tego, że atmosfera jest naprawdę świetna, przed rozpoczęciem nauki, można zrobić sb kawę, czujemy się jak w 5 gwiazdkowym hotelu :) Tutaj nie ma żadnego stresu ani nudy ! Dostajemy super materiały książke i płyte, które są przejrzyste, wszystko super wyjaśnione i nauka staję się przyjemniejsza :) Wykłady z p.Andrzejem naprawdę świetne! Nie ma szans żebyśmy czegoś nie zrozumieli, wszystko jest świetnie tłumaczone ! Dlatego teorie zdana za pierwszym razem ! Świetni instruktorzy,wprowadzają miłą atmosferę, wszystko jest dokładnie tłumaczone i ćwiczone do skutku ! Nie ma tu mowy o olewaniu kursanta NIE w tej szkole ! Jeżeli czegoś nie rozumiemy dzwonimy do p.Andrzeja i mamy gwarancje że nasze wątpliwości zostaną rozwiane. Aż chciałoby się zostać dłużej w GPS !! Zostają naprawdę miłe wspomnienia !

 

 • Kasia Gołębiowska,

Tłumaczenie nawet najtrudniejszych zagadnień w jasny sposób, indywidualne podejście do każdego, przyjazna atmosfera podczas zajęć a do tego mnóstwo śmiechu! Nudny kurs teoretyczny? Na pewno nie z Panem Andrzejem!
Szczególne podziękowania również dla Pana Zbyszka, z którym miałam przyjemność jeździć w "elce". Wyrozumiały, kompetentny, cierpliwy a przy tym niesamowicie wesoły - po prostu najlepszy na świecie!
Z ręką na sercu polecam każdemu szkołę GPS :)

 

 • Adam Śliwa,

5 gwiazdek

Dziś już trzymam w ręku własne prawo jazdy i jestem bardzo dumny z siebie i zadowolony z ośrodka GPS. W zeszłym tygodniu podszedłem do egzaminu państwowego łączonego i zdałem wszystko za pierwszym razem. To mówi samo za siebie.
Całość (rozpoczęcie kursu do wydania prawa jazdy) trwała ok. 8 tygodni. To bardzo szybko. Ten ośrodek to umożliwia i potwierdza swoją dewizę - Gwarancja Profesjonalizm Skuteczność.
Dobrą taktyką jest jazda z dwoma instruktorami, z jednym większość (np. 20 h), z drugim pozostałe godziny. W tej kwestii polecam Pana Zbyszka. Jest tak świetny, że mojego drugiego instruktora (Pana Andrzeja :) ) tylko woziłem po mieście.
Jeszcze jedna wskazówka - jeżeli ktoś czuje się nie pewnie co do swoich umiejętności, co jest zjawiskiem zupełnie naturalnym, to lepiej dokupić sobie jeszcze 2 lub 4 godziny jazdy niż wydać te pieniądze na ponowne zdawanie egzaminu państwowego.
Gorące pozdrowienia dla wszystkich instruktorów!

 

 • Basia Janik,

Miła, przyjazna atmosfera, każdy traktowany jest indywidualnie :)
Teoria dokładnie wytłumaczona przez p. Andrzeja, na spokojnie w ciągu jednego tygodnia co jest rzadkością w Krk!
A co do praktyki - podziękowania dla Pana Zbyszka :)
Przeeeeedobry instruktor - POLECAM :)
wesoły, wszystko spokojnie i dokładnie tłumaczy, profesjonalny, solidnie pilnuje i na wszystkie istotne rzeczy zwraca uwagę! Aż chce się jeździć! Nawet nie wiadomo kiedy minęło to 30 h...
Powie dokładnie i szczerze co trzeba poprawić :) aż żal kończyć jazdy :)
Zdane wszystko w jednym dniu, za pierwszym razem:)

 

 • Kamila Pawełek,

Miła atmosfera, teoria wyłożona solidnie i moje podziękowania w stronę instruktorów- Pana Andrzeja i Pana Jacka. Egzaminy zdane za pierwszym razem potwierdzają Gwarancję, Profesjonalizm i Skuteczność. Polecam!

 

 • Jędrzej Ciupis,

Znakomicie prowadzone wykłady, kompetentni instruktorzy, przemiła atmosfera, herbata i paluszki, bardzo dobra cena, a na koniec egzamin zdany za pierwszym razem. Polecam zdecydowanie!

 

 • Aleksandra Tatara,

Szkoła jazdy GPS jest godna polecenia. Zostałam nauczona wszystkiego tak naprawdę od zera. Teoria wyłożona jest bardzo solidnie, a zarazem przystępnie :) Można mieć tysiące pytań i na wszystkie uzyska się odpowiedź. Tutaj nie ma pytań głupich, bo to ty masz wszystko zrozumieć i wykorzystać później na drodze. Jazdy na początku były dla mnie były czymś strasznym- nie chciałam wyjeżdżać na drogę bo bałam się dosłownie wszystkiego. Jednak dzięki panu Jackowi już na drugiej lekcji jazdy jeździłam po Krakowie :) Chciałabym podziękować właśnie panu Jackowi i panu Andrzejowi za cierpliwość i podejście do mojego czasami trudnego charakteru. W tej szkole nikt nie krzyczy na kursantów, nikt nie ubliża, nawet jeśli dochodzi na drodze do niebezpiecznej sytuacji- instruktorzy zawsze reagują spokojnie, a później po prostu tłumaczą co było nie tak. Piszę o tym bo słyszałam od znajomych, że w niektórych szkołach jazdy zdarzają się sytuacje moim zdaniem absurdalne ( jak np.: obrażanie kursanta), tu nic takiego nie ma prawa się wydarzyć. Na jazdach podobało mi się zwłaszcza to, że podczas większości sytuacji na drodze musiałam decydować o wszystkim sama. Pan Jacek czuwał tylko nad bezpieczeństwem, odpowiadał na pytania i widząc moje często "złe zamiary" co do wykonania konkretnego manewru napominał ale nie wykonywał niczego za mnie. Oczywiście wszystko najpierw mi pokazał, a ja później musiałam po prostu stosować to w praktyce. Umiejętność podejmowania samodzielnej decyzji jest bardzo ważna zwłaszcza przy egzaminach na których nie ma co się oszukiwać- egzaminatorzy lubią "podpuszczać" do nieodpowiedniego zachowania na drodze i strasznie na wszystko narzekają :D. Umiejętność ta jest też potem niezbędna do samodzielnej jazdy już po zdaniu egzaminów. Niedawno zdałam egzaminy i teraz czekam na dokument :D I chcę tutaj być szczera- nie udało mi się zdać za pierwszym razem, ale teraz wiem przynajmniej jakie umiejętności muszę sama doszlifować bo wszystko wymaga doświadczenia i wielu ćwiczeń. Jeszcze raz serdecznie dziękuję panu Andrzejowi ( zwłaszcza za jedną bardzo dla mnie ważną rozmowę, która otworzyła mi oczy na pewne sprawy) i panu Jackowi za dosłownie anielską cierpliwość i nauczenie mnie wszystkiego co potrzebne na drodze. Bo we wszystkim, w życiu, a zwłaszcza w prowadzeniu pojazdu ważna jest rozwaga, przezorność ( ale nie nadmierna :) ), i przede wszystkim spokój i zaufanie sobie i swoim umiejętnościom. Tyle ode mnie :P . Pozdrawiam wszystkich kursantów i życzę powodzenia na egzaminach :) .

 

 • Radek Jajko,

Gwarancja Profesjonalizm Skuteczność - Słowa które rzucają się w oczy wchodząc na sale wykładową. Sprawdzają się w 100% Wiele możliwości doboru kursu według własnego gustu. Albo standardowo albo weekendowo albo przyspieszone. Teoria z panem Andrzejem zagwarantuje pozytywny wynik na egzamine państwowym, a jazdy z resztą instruktorów to czysta przyjemność. Profesjonalne i dopasowane pod osobę podejście do przygotowania na egzamin gwarantują prędzej czy później sukces. Miła atmosfera i skuteczność nauczania są godne polecenia. W dogodnym miejscu z którego łatwo dostać się na hutę oraz Bronowice. Wszytko dobrze przygotowuje na egzamin i nawet więcej co ważniejsze na przyszłą jazdę po egzaminie. Drobne porady życiowe lub informacje ułatwiające życie nam kierowcom i innym uczestnikom ruchu drogowego. Krótko podsumowując 5 zasłużonych gwiazdek

 

 • Vlad Nagorny,

I ja też chciałbym bardzo podziękować GPS'u! Myślę że takie zajęcia z teorii mogą być tylko w tej szkole! Baaardzo ładna oraz miła atmosfera z panem Andrzejem i jak zwykle z herbatką i paluszkami) Zajęcia są zrozumiałe i uczyć się wszystkie zasady ruchu drogowego naprawdę jest lekko! Jeździłem po Krakowie razem z panem Jackiem. To bez żadnych wątpliwości człowiek z żelaznymi nerwami. Bo uczyć jeździć, reagować na sytuację na drogę i w ogóle znależć wspólny język z pojazdem to praca naprawdę trudna. Ale pan Jacek oczywiście może dać radę :) I to wszystko za 30 godzin! No i oczywiście zdałem egzamin państwowy za pierwszym razem!!! To naprawdę nie jest takie trudne jak myślicie :) P.S: ja jestem z Ukrainy i studiuję w Krakowie, mam jeszcze trochę problemów z zrozumieniem języka, ale ja dałem rady. I już otrzymałem prawo jazdy) Ty jesteś następny!
Polecam gorąco!

 

 • Karolina Banasik,

polecam GPS! świetne przygotowanie do egzaminu! zarówno teoria wykładana przez Pana Andrzeja, jak i praktyka z Panem Jackiem odbywała się w bardzo miłej, przyjemnej atmosferze :)

 

 • Ania Urych,

Trzeba trafić na właściwych ludzi we właściwym czasie. Ja miałam to niesamowite szczęście, że znalazłam się w GPS. Kilogramy zjedzonych paluszków, litry wypitej kawy w tak rodzinnej i ciepłej atmosferze umilały zajęcia teoretyczne. Pan Andrzej, który na każdym kroku wspierał, motywował i ciągle powtarzał, że dam radę z pewnością przyczynił się, że uwierzyłam, że można zdać za pierwszym razem. Wspaniały instruktor i psycholog. Osoba z którą można porozmawiać i na którą zawsze można liczyć. Dziękuję za tyle ciepłych słów, tyle wytłumaczonych "haczyków" drogowych, tyle wiary we mnie i tyle zaangażowania.
I dziękuję Panu Zbyszkowi. Przede wszystkim za ogromną CIERPLIWOŚĆ jaką mnie obdarzył. Bez tego na pewno nie było tak łatwo. Dziękuję za czas i poświęcenie, za każdą odpowiedź na pytania, które mnie nurtowały, za każdą jazdę nawet po autostradzie, za tyle czasu ile poświęcił mi na łuku, za każdą cenną radę i uwagę ale zdecydowanie jeszcze raz za cierpliwość do mnie.
Jestem szczęściarą, że trafiłam na GPS i takich cudownych i profesjonalnych ludzi. Polecam wszystkim niezdecydowanym szkołę GPS, na pewno nikt nie pożałuje.
Ja jeszcze raz dziękuje za wszystko i do zobaczenia :)

 

 • Renata Czelusta,

Wszyscy Wam mówią "Jesteśmy najtańsi, najlepsi, a my mówimy Wszystkim sprawdźcie nas!" – tak brzmiało hasło reklamowe na jednym z plakatów reklamujących Ośrodek Szkoleniowy G.P.S. Pomyślałam więc, że zaryzykuję i powiem: SPRAWDZAM !!! Jak okazało się już na pierwszych zajęciach teoretycznych to nie wiele ryzykowałam, bo nie były to typowe zajęcia teoretyczne, gdzie instruktor monotonnie odczytuje slajdy!! O nie!! To były wręcz zajęcia praktyczne, gdyż zakładały czynny udział uczestników kursu – indywidualne i wspólne rozwiązywanie sytuacji drogowych, czy też wcielanie się w policjanta kierującego ruchem:-) – to zgotował nam Pan Andrzej, ale dzięki temu testy teoretyczne stały się „pestką”! Ten stres przed pierwszymi zajęciami „na fotelu kierowcy” – pamięta zapewne każdy kierowca, ale jak to mówią „Nie taki diabeł straszny jak go malują” zwłaszcza, gdy nasz instruktor to prawdziwy anioł! Cierpliwość, wyrozumiałość oraz wiedza i profesjonalizm to cechy, które posiadał mój instruktor i co najważniejsze: gołym okiem widać, że lubi swą pracę – taki jest Pan Jacek.
Ja ze swojej strony polecam tą szkołę, ale jeśli nie wierzycie w to co tutaj wypisuję to zróbcie to co ja - powiedzcie: SPRAWDZAM !

 

 • Faustyna Pyzik,

Polecam! Wspaniała szkoła i wspaniali instruktorzy, o czym świadczy egzamin państwowy zdany za pierwszym razem :D

 

 • Asia Pietruszka,

Świetna lokalizacja. Mili ludzie, z którymi można się dogadać. Polecam

 

 • Katarzyna Feć,

Do Prawa Jazdy zbierałam się kawał czasu. GPS-u nie szukałam, otrzymałam go w prezencie. :) Wiedziałam tylko, że jeśli kiedyś będę chciała się nauczyć jeździć i poznać wszystkie przepisy, będę wymagać Gwarancji, że zostanę wtajemniczona w każdy "paragraf drogowy", Profesjonalizmu, ze strony Instruktorów, a także Skutecznego przygotowania praktycznego.
Nie zawiodłam się, a nawet otrzymałam więcej cennych rad i wskazówek. Dziękuję Panu Andrzejowi za racjonalne przygotowanie prezentacji, za cierpliwe odpowiadanie na setki pytań, za ciekawą formę opisu zagadnień egzaminu teoretycznego, a także za finalne przygotowanie do Egzaminu Państwowego.
Dziękuję Panu Zbyszkowi za cierpliwość, cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość, a także za umiejętne rozwianie każdej wątpliwości, za pokazanie mi każdego manewru na drodze, za liczne ćwiczenia począwszy od placu, poprzez ronda, parkowanie... (...) zakończywszy nawet na tankowaniu benzyny :) a najbardziej za wsparcie i wiarę w możliwości.
Nie mogłabym zapomnieć o Pani Basi, genialnej Instruktorce Pierwszej Pomocy, za ciekawą prezentację i zaskakująco dokładne ćwiczenia praktyczne. Dziękuję za to, że wiem, jak można próbować ocalić ludzkie życie.
Polecam GPS, bo to nie tylko Gwarancja, Profesjonalizm i Skuteczność. GPS to przede wszystkim Bezpieczeństwo w każdym calu!
Do Zobaczenia na drodze :)

 

 • Ola Żurawska,

GPS to najlepsza szkoła jazdy w Krakowie, jaką możecie wybrać! instruktorzy są świetnymi fachowcami, a w dodatku przesympatycznymi ludźmi :) zawsze z chęcią służą radą i pomocą. Pan Jacek-słów brakuje żeby opisać jak świetnym jest instruktorem :) Pana Andrzeja także nie sposób nie polubić( rzadko spotyka się tak serdecznych ludzi). Jestem zachwycona i nie chcę się z GPS rozstawać :)

 

 • Paweł Witek,

Nie zdawałem sobie sprawy że kurs może być przeprowadzone w tak dobrej atmosferze ukierunkowanej na kursanta. Teoria z panem Andrzejem to mile spędzony czas na nauce zasad ruchu drogowego, ale też możliwość ciągłego zadawania pytań i wyjaśniania niejasności. Jazdy z panem Jackiem etapowo prowadziły do coraz trudniejszych i bardziej samodzielnych zadań, tak żeby na egzaminie czuć się pewnie. I dzięki ogromnemu zaangażowaniu instruktorów i trosce o postępy w nauce udało mi się zdać teorię i praktykę za 1 razem! Z całego serca polecam i jeszcze raz dziękuję p. Andrzejowi i Jackowi.

 

 • Małgorzata Strzałka,

Polecam wszystkim GPS , przesympatyczni i przecierpliwi instruktorzy Pan Andrzej i Pan Jacek.
Pan Andrzej jest supermotywatorem dzięki niemu odważyłam w końcu się sama wyjechać na ulicę
To był miód na moje serce :)

 

 • Agata Koko,

BARDZO POLECAM!! Dzięki Panu Andrzejowi zdałam dzisiaj egzamin !! Otrzymałam od GPS mnóstwo cierpliwości i pożytecznych wskazówek. Bardzo dziękuje za lekcje ! :)

 

 • Katarzyna Magierowska,

Moja historia z prawem jazdy skończyła się szczęśliwie tylko dlatego, że od samego początku trafiłam w dobre ręce. Jeśli zależy Wam, żeby być solidnie przygotowanym do egzaminu i zdać za pierwszym razem, szczerze polecam Panów z GPS. Na wykładach żadne moje pytanie nie pozostało bez odpowiedzi (mimo iż było ich naprawdę wiele...), a na każde jazdy czekałam z niecierpliwością. Dziękuję za wyrozumiałość, cenne wskazówki oraz motywację. A Panu Andrzejowi dodatkowo za to, że wierzył we mnie, nawet wtedy kiedy ja wątpiłam :)

 

 • Sylwia Komajda,

Przy wyborze tej szkoły decydowałam się głównie opiniami i to był strzał w dziesiątkę. Szczerze polecam wszystkim! Atmosfera na zajęciach teoretycznych jak i jazdach super! Pan Andrzej wszystko cierpliwie tłumaczy i chętnie odpowiada na każde pytania. Jakiekolwiek wątpliwości można śmiało było wyjaśniać przy herbacie :) Co do jazd, to jeździłam z wieloma instruktorami i podziwiam ich za pełny profesjonalizm. Super indywidualne podejście do kursanta. Cierpliwie tłumaczą wszystko i mówią, co trzeba poprawić. Dzięki tej szkole jazda po Krakowie wcale nie będzie straszna!:) Pozdrawiam wszystkich instruktorów! :))

 

 • Celina Lewandowska,

Bardzo dobra szkoła, przyjazna i miła atmosfera. Instruktorzy są rzetelni i bardzo cierpliwi. Czuć szacunek do kursanta i chęć jak najlepszego przygotowania go do jazdy. Polecam!

 

 • Mateusz Suchan,

Zdecydowanie polecam! Profesjonalne podejście do kursantów, nauka w świetnej atmosferze, żadnych problemów. Zarówno zajęcia z teorii jak i praktyki prowadzone są w sposób rzetelny, wszystkie wątpliwości są na bieżąco wyjaśniane, także nie ma problemu z opanowaniem tego wszystkiego, co jest potrzebne do zdania egzaminu w MORD :) Kurs na prawo jazdy nie jest w GPS jakimś przykrym obowiązkiem, ale naprawdę bardzo ciekawym przeżyciem, oczywiście zakończonym otrzymaniem pozytywnego rezultatu na egzaminie państwowym :) Jeżeli nie jesteście jeszcze zdecydowani, to po prostu zaufajcie GPS. Przybyłem, nauczyłem się, zdałem! :)

 

 • Mateusz Motyka,

Egzaminy zaliczone !Naprawdę szczerze polecam szkołe GPS,warto tutaj iść, zacznę od tego, że atmosfera jest naprawdę świetna, przed rozpoczęciem nauki, można zrobić sb kawę, czujemy się jak w 5 gwiazdkowym hotelu :) Tutaj nie ma żadnego stresu ani nudy ! Dostajemy super materiały książke i płyte, które są przejrzyste, wszystko super wyjaśnione i nauka staję się przyjemniejsza :) Wykłady z p.Andrzejem naprawdę świetne! Nie ma szans żebyśmy czegoś nie zrozumieli, wszystko jest świetnie tłumaczone ! Dlatego teorie zdana za pierwszym razem !
Świetni instruktorzy,wprowadzają miłą atmosferę, wszystko jest dokładnie tłumaczone i ćwiczone do skutku ! Nie ma tu mowy o lewaniu kursanta NIE w tej szkole ! Jeżeli czegoś nie rozumiemy dzwonimy do p.Andrzeja i mamy gwarancje że nasze wątpliwości zostaną rozwiane.
Aż chciałoby się zostać dłużej w GPS !! Zostają naprawdę miłe wspomnienia !

 

 • Alicja Wojciechowska,

Dla wszystkich niezdecydowanych i szukających szkoły jazdy: nie musicie już więcej szukać :D świetna atmosfera zarówno na wykładach jak i w trakcie jazd, indywidualne podejście do kursantów i znakomita kadra! Polecam gorąco, to najlepsze miejsce na świecie :)

 

 • Katarzyna Kamińska,

Płacz i zgrzytanie zębów to były, jak już się zdało egzamin, bo nagle zaślepiona poegzaminacyjnymi emocjami, zdałam sobie sprawę, że to w zasadzie koniec przygody z GPS! Tego miejsca nie da się opisać, a wszelkie próby byłyby niczym jak grafomaństwem; tam trzeba przyjść, rozgościć się, zrobić herbatkę w samochodzikowym kubku i zostać na dłużej. Jak ktoś nie lubi wykładów - to tutaj polubi - teoria wykładana w lekki sposób, żadnego pieprzu z dżemem;), konkretnie, jest czas na pytania, a powtarza się tyle, ile trzeba aż człowiek zrozumie. I jak już się przychodzi na pierwsze piętro sympatycznej kamienicy z sympatycznym panem portierem (zaraz naprzeciw Hali Targowej) jak do domu, to trzeba się przesiadać do Toyoty Yaris. Początkowe przerażenie i palpitacje mijają jak ręką odjął dzięki absolutnie boskim instruktorom (w zasadzie to się dostaje w pakiecie kierowcę, psychologa, lekarza, nauczyciela, przewodnika po Krakowie, a czasem matkę i ojca:). Tłumaczą cierpliwie, wożą po trudnych trasach (tak się narażają), gotowi nawet koła wymieniać. Doradzą, pomogą, wyłapią wszelkie błędy i je wyeliminują. Jeśli chcecie być pewni, że Wasze pieniądze przeznaczone na prawo jazdy zaprocentują w przyszłości świetnie przygotowanym do jazdy kierowcą, to GPS to najlepsze miejsce, żeby je tam ulokować:)
CO WAŻNE - NA STARCIE DOSTAJECIE MATERIAŁY - KSIĄŻKI I PŁYTĘ Z PRZEPISAMI I TESTAMI, A NIE WE WSZYSTKICH SZKOŁACH TAK JEST.

 

 • Joanna Magiera,

Serdecznie polecam! :) Instruktorzy rzetelnie przygotowują nie tylko do egzaminów państwowych, ale przede wszystkim do bezpiecznego i prawidłowego prowadzenia samochodu po uzyskaniu prawa jazdy.

 

 • Malwina Klimek,

Jeśli chcesz szybko i za pierwszym podejściem zdać egzamin na prawo jazdy, ale przede wszystkim - jeśli zależy Ci na tym, aby w miłej atmosferze opanować trudną sztukę prowadzenia samochodu, polecam GPS! Świetna szkoła i indywidualne podejście do kursantów!

 

 • Sebastian Grzesinski,

Bardzo dobrzy instruktorzy - polecam!

 

AKTUALNOŚCI

2018-08-23

Szkoła Jazdy GPS laureatem ogólnopolskiego konkursu "Orły Nauki Jazdy"

2017-11-11

Od 20 listopada 2017 zapraszamy na

jazdy po torze z płytą poślizgową.

 

Możecie dzięki tej ofercie ćwiczyć umiejętności jazdy ofensywnej w bezpiecznych warunkach.

 

G.P.S - OPINIE

Już możemy przedstawić Państwu
opinie naszych klientów na facebooku: 

 

JESTEŚMY NA FB!

 

 

 

ZAPYTAJ NAS

Jeśli masz pytanie dotyczące naszej szkoły jazdy w Krakowie lub naszej oferty na kursy prawa jazdy - napisz do nas:

 

Zapoznałem się z polityką prywatności i cookies czytaj więcej >>